ТОП-3 найкращіх корейськіх серіалів на Netflix

Всім відомо, що телевізійна індустрія змінилася з ніг на голову. Якщо ви запитаєте, багато людей скажуть, що вони не дивляться телевізор. Але кажучи це, мають на увазі телебачення в його традиційному вигляді. Зараз люди не уявляють свого життя без потокових сервісів контенту та телешоу/фільмів, які вони транслюють. Завдяки цим перетворенням Netflix став найбільшим у світі сервісом потокового відео. Нагадаємо, у 90-х це був відеопрокат. У будь-якому випадку, щоб захопити більше ринків, такі сервіси повинні створювати контент для всіх. У цьому плані слід віддати належне південнокорейським серіалам.

Південнокорейський серіал

Шукаючи найкращі телешоу та/або фільми в бібліотеці Netflix, ви знайдете багато серіалів корейською мовою. Слід також зазначити, що Squid Game стала найбільшим хітом сервісу за всі часи. Що ще цікаво, є багато серіалів Netflix, яким немає рівних у світі. Давайте познайомимося з ними втрьох.

Слава

Серед 10 найпопулярніших назв на Netflix, Слава на цей час займає друге місце серед неангломовних серіалів Netflix у світі. Цей корейський серіал уже три тижні утримується в глобальному топ-10 Netflix. За 7 днів, що закінчилися 15 січня, його переглянули понад 40 мільйонів годин. До речі, 2 сезон вийде в ефір 10 березня.

Це про жінку, яка хоче відійти від хуліганів у дитинстві, які змусили її плакати. У серіалі возз’єдналися сценарист і виконавиця головної ролі з «Нащадків Сонця». Це був ще один топовий корейський серіал. Ми згадуємо це, тому що це важливий фактор, який допоміг привернути багато уваги до цього нового.

«У «Славі» розповідається про вчительку в ролі Сон Хе-Кьо, яка прагне помститися хуліганам, які зруйнували її дитинство. Вона ретельно планує свою помсту тим, хто спостерігав, як вона страждає. Плани починають розкриватися, коли вона стає класним керівником дитини одного зі своїх хуліганів. Персонаж Лі До Хюна також додає інтересу своєю складною таємницею».

Пекло сингла: 2 сезон

Ця серія посідає п’яте місце в глобальному списку Топ-10 неанглійського контенту Netflix. Минулого тижня Netflix показав останні серії 2 сезону.

Ну, це шоу в дуже знайомому форматі. Група молодих неодружених корейців з’являється на острові, відомому як «пекло/пекло». Вони повинні намагатися залучити один одного і об’єднатися в пари. Якщо їм це вдасться, вони зможуть провести ніч у розкішному готелі острова (його називають «рай/рай»).

«Новий склад неодружених збирається разом на віддаленому острові в пошуках кохання. Хто знайде цю особливу людину і втече до розкішного відпочинку?»

Алхімія душ: Частина 2

Алхімія душ посідає сьоме місце в глобальному списку 10 найкращих неангломовних шоу Netflix. Цього тижня його переглянули 14,9 мільйона годин у всьому світі.

Усе в цьому серіалі відбувається у вигаданій нації під назвою Дехо. «Могутня чарівниця в тілі сліпої жінки зустрічає чоловіка з престижної родини, який хоче її допомоги, щоб змінити його долю».

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua