Apple TV осталася без призу “Оскар” навіть з рекордними 13 номінаціями

Apple TV досяг значних успіхів у кіноіндустрії, привернувши увагу своїм оригінальним контентом і отримавши рекордні 13 номінацій на “Оскар” за один рік. Попри це досягнення, стрімінговий сервіс зіткнувся з розчаруванням, оскільки не зміг здобути жодної нагороди на церемонії “Оскар”. На цьогорічній церемонії вручення премії “Оскар” два фільми зі стрімінгової платформи Apple TV – “Вбивці квіткового місяця” (реж. Мартін Скорсезе) та “Наполеон” (реж. Рідлі Скотт) – отримали загалом 13 номінацій.

Apple TV

“Вбивці квіткового місяця” отримали загалом десять номінацій, серед яких “Найкращий фільм”, “Найкраща жіноча роль”, “Найкраща чоловіча роль другого плану”, “Найкращий режисер”, “Найкращий монтаж”, “Найкраща операторська робота”, “Найкращий художник-постановник”, “Найкращий дизайн костюмів”, “Найкраща оригінальна музика” та “Найкраща оригінальна пісня” “Наполеон” отримав три номінації: “Найкраща робота художника-постановника”, “Найкращий дизайн костюмів” і “Найкращі візуальні ефекти”

Рекордна кількість номінацій для Apple TV

Apple TV увійшов в історію, отримавши рекордні 13 номінацій на премію “Оскар” у 2024 році. Фільм “Вбивці квіткового місяця” отримав десять номінацій, а “Наполеон” – три. “Вбивці квіткового місяця” отримали номінації в різних категоріях, таких як “Найкращий фільм”, “Найкраща режисура”, а також історичну номінацію за найкращу жіночу роль для Лілі Ґледстоун, першої корінної американки, яка була визнана в цій категорії. Крім того, “Наполеон” Рідлі Скотта був номінований за найкращий дизайн костюмів, найкращу роботу художника-постановника та найкращі візуальні ефекти.

Видатні фільми та визнання

“Вбивці квіткового місяця” режисера Мартіна Скорсезе став видатним фільмом для Apple TV, отримавши схвальні відгуки критиків та численні номінації в різних категоріях. Захоплюючий сюжет та блискуча гра акторів зачарували глядачів. Це також принесло Лілі Ґледстоун номінацію за найкращу жіночу роль, а Мартіну Скорсезе – нагороду за найкращу режисуру.

Apple TV

Конкурентне середовище

Попри високі результати на церемонії “Оскар”, Apple TV зіткнувся з жорсткою конкуренцією з боку інших фільмів. Такі фільми, як “Барбі” та “Оппенгеймер” продемонстрували високі показники і також отримали значне визнання. Інтенсивна конкуренція в таких категоріях, як “Найкращий фільм”, підкреслила різноманітність виняткових фільмів, що змагаються за престижні нагороди.

Цьогорічні перегони за “Оскар” були надзвичайно напруженими, а “Оппенгеймер” і “Гіркота” стали найбільшими переможцями.

GizChina підсумовує список переможців наступним чином:

    • Найкращий фільм: “Оппенгаймер”
    • Найкращий режисер: Крістофер Нолан, “Оппенгеймер”
    • Найкраща жіноча роль: Емма Стоун, “Гірко-солодкий”
    • Найкращий актор: Кілліан Мерфі, “Оппенгаймер”

film

Висновок

На закінчення, Apple TV, безсумнівно, досягла значного успіху в кіноіндустрії, про що свідчить її видатне досягнення – рекордні 13 номінацій на премію “Оскар” за один рік. Визнання, отримане оригінальним контентом Apple, зокрема такими фільмами, як “Вбивці квіткового місяця” та “Наполеон”, підкреслює прихильність платформи до створення високоякісного та кінематографічного досвіду що захоплює.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: