Apple закриває додаток iTunes Movie Trailers і переходить на Apple TV

Сьогодні компанія Apple оновила додаток “iTunes Movies Trailers”. Останній номер версії – версія 2.0. У журналі оновлень було написано: “iTunes Movie Trailers було перенесено до додатка Apple TV. Користувачі можуть відкрити додаток Apple TV, щоб переглянути трейлер”. Це означає, що компанія офіційно припинила існування додатка “iTunes Movies Trailers”. Нагадаємо, що цей додаток використовувався для перегляду трейлерів до майбутніх фільмів і серіалів. Додаток було видалено з App Store, а супутній сайт Movie Trailers більше не доступний.

iTunes Movie Trailers

З усім тим, сервіс все ще доступний для користувачів, але тепер він знаходиться в додатку Apple TV. Таким чином, Apple просто припинила існування окремого додатку iTunes Movie Trailers і перенесла його в додаток Apple TV, який став його новим домом. Додаток Apple TV доступний на пристроях Apple, таких як iPhone, iPad та Apple TV.

Коли ви перевіряєте додаток “Трейлери” та його журнал оновлень, то бачите наступне: “Це оновлення містить деякі покращення продуктивності та стабільності”. Однак текст супроводжується зображенням, яке підтверджує цей крок. На зображенні Apple написала: “Додаток Apple TV – новий дім для iTunes Movies Trailers”

Користувачі, які хочуть переглядати трейлери, як і раніше, можуть це робити, відкривши додаток Apple TV. У додатку Apple TV є розділ, присвячений трейлерам.

Старий iTunes Movie Trailers – це колекція найновіших трейлерів до фільмів у високій роздільній здатності. Тут представлені трейлери, кліпи та короткометражні фільми з голлівудських блокбастерів і незалежних фільмів. Користувачі також можуть переглядати приголомшливі фотографії у форматі HD, якщо бажають.

Висновок

Apple припинила випуск додатка “iTunes Movies Trailers” і перенесла його в додаток Apple TV. Користувачі все ще можуть переглядати трейлери, відкривши додаток Apple TV. Цей крок є частиною стратегії Apple, спрямованої на консолідацію своїх сервісів і підвищення їх доступності для користувачів.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua