Серіал “Significant Other” (2023)

Зважився я все-таки писати тут рецензії на кіно і серіали, тому що всі ми любимо їх дивитися і дивимося. Я зазвичай під час вечерею починаю, і дивлюся по кілька серіалів одночасно, тобто по одній серії кожного за вечір. І чому вважаю за краще дивитися саме серіали – охоче поясню.

Знайти гідний фільм – справа часто клопітка, а інколи й невдячна. Часу на пошук іноді витратиш багато, а почнеш дивитися, і з’ясується, що це справжнісіньке …, ну, коротше, не дуже й хочеться його дивитися. А зате коли знайдеш хороший серіал – то довго його дивишся, дивишся і насолоджуєшся. Особливо коли там сезонів 5, а краще 20, і в кожному серій по 25. Але не щоразу так щастить і не всім.

Тож якщо говорити про серіал “Significant Other” (2023), то він не може похизуватися ні кількістю сезонів, бо щойно вийшов, та й до того ж вже позначений позначкою “Завершено”, ні кількістю серій – їх там усього лише 6. Але чим же він привернув мою увагу і змусив з цікавістю додивитися до самого кінця? (З урахуванням серії за вечір на це в мене пішов майже тиждень).

Ну, по-перше, це англійський серіал. Я, якщо чесно, кілька років твердо дотримувався думки, що серіали діляться на англійські та всі інші. Ні, я, звісно ж, дізнався потім, що є ще австралійські серіали, які дуже і дуже заслуговують на увагу (разом із новозеландськими), і шведсько-датські, і норвезькі, і французькі теж, куди ж без них. Але про них усіх теж пізніше.

По-друге – актори. Виконавець чоловічої головної ролі мені абсолютно не знайомий, і зовсім мене не вразив, утім, як і його персонаж. Який не встигши сказати що-небудь хороше або хороше щось зробити – тут же повністю перекреслював все якоюсь сказаною або зробленою фігнею, причому абсолютно, дико безглуздою та безпринципною. А ось виконавиця жіночої, Katherine Parkinson, дуже сильно мене вразила ще в “Докторі Мартіні”, і хоч минуло з моменту знімання її там майже 20 років, вона не втратила ні чарівності своєї, ні акторської майстерності, бо віриш їй, і милуєшся, і десь навіть закохуєшся.

Джерело: Quay Street Productions/ITV

Так от, оскільки серіал англійський, то присутній у ньому якийсь шарм якийсь невловний, притаманний усім англійським серіалам. Словами цього не описати, це треба бачити та відчувати, при чому бажано і те, і те одночасно.

З приводу сюжету – переказувати його немає сенсу. Але дуже потішило те, що кожного разу, коли починало здаватися, що сюжет скотився глибоко вниз і твердо став на наїжджені попсові рейки – одразу ж відбувався якийсь чарівний фокус, і цінність серіалу в моїх очах стрімко здіймалася в недосяжні для більшості серіалів захмарні вишини.

Але я зовсім забув про жанр згадати. Це комедія та мелодрама, одночасно.

Тож вам приємного перегляду. І пишіть, будь ласка, свої коментарі та враження від перегляду в розділі для коментарів нижче.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: