Samsung Unpacked Event: Відмітьте у календарях 17 січня!

Після довгих очікувань компанія Samsung офіційно оголосила дату запуску своєї довгоочікуваної серії Galaxy S24. Захід Unpacked заплановано на 17 січня, що обіцяє захопливе відкриття для технологічних ентузіастів по всьому світу. Додаткового рівня інтриги цій події додає презентація передової технології штучного інтелекту Galaxy AI.

Подія Samsung Galaxy S24 Unpacked 17 січня

Початок о 10 ранку за тихоокеанським часом – час проведення заходу пристосований до глядачів по всьому світу. Для тих, хто живе на східному узбережжі, вона розпочнеться о 13:00, тоді як лондонці зможуть налаштуватися на трансляцію о 18:00, глядачі з Центральної Європи – о 19:00, а індійські глядачі – об 23:30. Цікаво, що найсхідніші країни, такі як Південна Корея, Китай та Австралія, побачать пряму трансляцію рано вранці 18 січня.

Хоча Galaxy S24, S24+ та S24 Ultra зберігають загальний дизайн та розмір своїх попередників, Samsung пропонує кардинально змінити правила гри, представивши One UI 6.1. Цей оновлений користувацький інтерфейс буде наповнений генеративним штучним інтелектом Samsung. Багатообіцяльні розширені функції, такі як чудові фотографії в нічному режимі, живий переклад під час дзвінків і безліч оптимізацій програмного забезпечення.

Попри значні витоки, що дають уявлення про деталі телефонів. Найпривабливішим аспектом є те, що Samsung не підвищує ціни. Очікується, що S24 і S24+ стануть доступнішими в Європі. Потенційні коригування вартості також торкнуться ринку Сполучених Штатів.

Заглиблюючись у специфікації, S24 і S24+ будуть пропонувати або Exynos 2400, або Snapdragon 8 Gen 3, в залежності від ринку. Тим часом S24 Ultra буде оснащений виключно Snapdragon 8 Gen 3 для Galaxy. Це демонструє прихильність Samsung до забезпечення першокласної продуктивності в усіх флагманських моделях.

У той час як серія Galaxy S24 готується до урочистого виходу на ринок, ентузіасти Samsung переповнені очікуванням, прагнучи побачити останні інновації та вдосконалення в цій знаменитій лінійці смартфонів. Поєднання передових технологій, доступної ціни та глобальної доступності позиціює серію Galaxy S24 як грізного гравця на конкурентному ринку смартфонів. Захід Unpacked, що відбудеться 17 січня, стане знаменною подією як для компанії Samsung, так і для ентузіастів смартфонів.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Samsung Unpacked Event: Отметьте в календарях 17 января!

После долгих ожиданий компания Samsung официально объявила дату запуска своей долгожданной серии Galaxy S24. Мероприятие Unpacked запланировано на 17 января, что обещает захватывающее открытие для технологических энтузиастов по всему миру. Дополнительного уровня интриги этому событию добавляет презентация передовой технологии искусственного интеллекта Galaxy AI.

Событие Samsung Galaxy S24 Unpacked 17 января

Начало в 10 утра по тихоокеанскому времени – время проведения мероприятия приспособлено к зрителям по всему миру. Для тех, кто живет на восточном побережье, она начнется в 13:00, тогда как лондонцы смогут настроиться на трансляцию в 18:00, зрители из Центральной Европы – в 19:00, а индийские зрители – в 23:30. Интересно, что самые восточные страны, такие как Южная Корея, Китай и Австралия, увидят прямую трансляцию рано утром 18 января.

Хотя Galaxy S24, S24+ и S24 Ultra сохраняют общий дизайн и размер своих предшественников, Samsung предлагает кардинально изменить правила игры, представив One UI 6.1. Этот обновленный пользовательский интерфейс будет наполнен генеративным искусственным интеллектом Samsung. Многообещающие расширенные функции, такие как великолепные фотографии в ночном режиме, живой перевод во время звонков и множество оптимизаций программного обеспечения.

Несмотря на значительные утечки, дающие представление о деталях телефонов. Самым привлекательным аспектом является то, что Samsung не повышает цены. Ожидается, что S24 и S24+ станут более доступными в Европе. Потенциальные корректировки стоимости также коснутся рынка Соединенных Штатов.

Углубляясь в спецификации, S24 и S24+ будут предлагать либо Exynos 2400, либо Snapdragon 8 Gen 3, в зависимости от рынка. Между тем S24 Ultra будет оснащен исключительно Snapdragon 8 Gen 3 для Galaxy. Это демонстрирует приверженность Samsung к обеспечению первоклассной производительности во всех флагманских моделях.

В то время как серия Galaxy S24 готовится к торжественному выходу на рынок, энтузиасты Samsung переполнены ожиданием, стремясь увидеть последние инновации и усовершенствования в этой знаменитой линейке смартфонов. Сочетание передовых технологий, доступной цены и глобальной доступности позиционирует серию Galaxy S24 как грозного игрока на конкурентном рынке смартфонов. Мероприятие Unpacked, которое состоится 17 января, станет знаменательным событием как для компании Samsung, так и для энтузиастов смартфонов.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua