Infinix GT 20 Pro: Офіційний ігровий телефон Суперліги PUBG MOBILE EMEA & CSA

Infinix, провідний технологічний бренд, орієнтований на молодих споживачів, представив Infinix GT 20 Pro, свій перший флагманський смартфон, створений для ентузіастів кіберспорту. Цей інноваційний пристрій має двоядерну архітектуру та висококласні функції, що робить його привабливим вибором для конкурентоспроможних мобільних геймерів. Запуск телефону збігається з партнерством Infinix в якості офіційного ігрового партнера престижної PUBG MOBILE Super League (PMSL) в регіонах EMEA та CSA, що ще раз демонструє прихильність Infinix до кіберспортивної індустрії.

Infinix GT 20 Pro: Потужний комп’ютер, створений для кіберспортивного домінування

Створений для максимальної продуктивності

Infinix GT 20 Pro виділяється своїми потужними обчислювальними можливостями. На відміну від інших смартфонів свого цінового діапазону, він використовує двочипову конфігурацію, яка містить 4-нм 5G-процесор MediaTek Dimensity 8200 Ultimate, відомий своєю потужністю та ефективністю. У парі зі спеціалізованим ігровим чіпом Pixelworks X5 Turbo GT 20 Pro підвищує продуктивність мобільних ігор, збільшуючи частоту оновлення дисплея, що дає гравцям перевагу в динамічних кіберспортивних іграх. Примітно, що це один з перших смартфонів у світі, який підтримує PUBG MOBILE з частотою 120 кадрів в секунду, забезпечуючи чудову реакцію і чіткість зображення для геймерів.

Перш ніж стати офіційним пристроєм PMSL EMEA та CSA, Infinix GT 20 Pro пройшов ретельне тестування в три етапи. Початкові лабораторні тести оцінювали основні показники продуктивності телефону, після чого були проведені стрес-тести, що імітували реальні змагальні сценарії та відгуки гравців. Професійні геймери також протестували пристрій в умовах повноцінного матчу, щоб оцінити його систему охолодження, швидкість відгуку та загальний користувацький досвід. Такий ретельний процес тестування демонструє прагнення Infinix створити конкурентоспроможний продукт для кіберспортивних турнірів.

За межами обчислювальної потужності: Цілісний підхід до ігор

На додаток до своєї обчислювальної потужності, Infinix GT 20 Pro пропонує цілісний ігровий досвід завдяки безрамковому FHD AMOLED-дисплею з частотою оновлення 144 Гц, що забезпечує яскраве зображення та плавність рухів. Подвійні динаміки телефону зі звуком JBL покращують ігровий звук для кращої ситуативної обізнаності.

Infinix оснащує GT 20 Pro операційною системою Clean & Pure OS 2.0 для забезпечення безперешкодної та плавної роботи користувача. Ця оптимізована операційна система мінімізує фонові процеси та сповіщення, дозволяючи геймерам зосередитися на грі. Режим гіперзарядки телефону разом з акумулятором місткістю 5000 мАг і швидкою зарядкою 45 Вт скорочує час простою між матчами для швидкого повернення в ігровий процес.

Неперевершене занурення та кастомізація

Infinix GT 20 Pro вирізняється сміливою філософією дизайну з дизайном Cyber Mecha та візерунком лопатей турбіни для динамічної естетики. Світлодіодний інтерфейс Mecha Loop пропонує широкі можливості кастомізації з яскравими поєднаннями кольорів і світловими ефектами, щоб персоналізувати телефон відповідно до уподобань користувача. Текстурований зовнішній вигляд, натхненний бджолиними вуликами, забезпечує зручний хват і відповідає естетиці сучасної ігрової культури.

Погляд у майбутнє: Створення ігрової екосистеми

Infinix бачить ігрову екосистему, що виходить за рамки окремих пристроїв, починаючи з GT 10 Pro і продовжуючи GT 20 Pro. Компанія прагне переосмислити мобільні ігри, створивши всеосяжну екосистему, яка включає нещодавно випущений Infinix GTBOOK, потужний ноутбук, розроблений спільно з Nvidia. Цей ноутбук оснащений передовими процесорними та графічними технологіями, чудовими системами охолодження та дисплеями з високою частотою оновлення, втілюючи інновації сімейства GT. З цим розширенням Infinix має намір очолити майбутнє мобільних та комп’ютерних ігор.

Таким чином, Infinix GT 20 Pro є значним досягненням у сфері мобільних ігрових смартфонів. Завдяки двочиповій архітектурі, дисплею з ефектом занурення та цілісній ігровій екосистемі, Infinix GT 20 Pro пропонує привабливий вибір для кіберспортсменів. Запуск телефону разом з ноутбуком Infinix GTBOOK підкреслює прагнення Infinix створювати ігрове середовище, яке відповідає потребам геймерів по всьому світу.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua