«ДЕНЬ КАР’ЄРИ В IT»: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ВІД «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» НА ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ У ДУІКТ

ХУАВЕЙ УКРАЇНА

15 травня 2024 року компанія «Хуавей Україна» взяла участь у ярмарку вакансій «День кар’єри в IT», організованому Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ). Відвідувачі заходу мали змогу ознайомитися з ексклюзивними пропозиціями щодо стажування та працевлаштування в компанії, надаючи студентам можливість поєднувати роботу з навчанням.

Студенти III-V курсів, які навчаються за спеціальностями у сферах IT і телекомунікацій, отримали можливість випробувати свої сили. Для цього їм потрібно продемонструвати високий рівень знань з основних технічних предметів і англійської мови. На стенді компанії «Хуавей Україна» також були представлені новітні телекомунікаційні пристрої: маршрутизатор та точка доступу до 5G-мережі, які ідеально підходять для організації мобільного офісу з безперебійним Wi-Fi.

ХУАВЕЙ УКРАЇНА

«Ми вдячні ДУІКТ за запрошення на цей ярмарок вакансій, який, мабуть, проходить вперше за два роки. Наші провідні інженери та інші фахівці із задоволенням ознайомлять студентів із програмами стажування та нашими продуктами. Усі охочі дізнаються, як працює наша компанія та що включає процес стажування. Ми також розповімо про наші онлайн-курси, де кандидати зможуть під’єднуватися до наших серверів і проходити навчання для підвищення кваліфікації», — зазначив Володимир Білавка, заступник директора з питань персоналу компанії «Хуавей Україна».

Ректор ДУІКТ Володимир Шульга відзначив «Хуавей Україна» як постійного партнера університету з освітніх ініціатив, висловивши особливу подяку за багаторічну плідну співпрацю та підтримку у підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

«Сьогодні в ДУІКТ відбувається значуща подія, спрямована на працевлаштування наших студентів. Ми запросили багато компаній з ІТ, телекомунікацій та кіберзахисту, і однією з найбільш активних є «Хуавей Україна». Вона активно залучає наших студентів до практики та стажування, бере участь у різних хакатонах. Усе це допомагає студентам знайти своє місце під сонцем, успішно працевлаштуватися та зайняти гідну посаду в престижній компанії», — додала Каміла Сторчак, завідувачка кафедри інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем ДУІКТ.

ХУАВЕЙ УКРАЇНА

За останні роки в межах партнерства «Хуавей Україна» ініціювала низку важливих проектів для розвитку галузі та освіти майбутніх фахівців, таких як Huawei ICT Academy, «Насіння для майбутнього», програма дуальної освіти. Компанія також надає університету серверне обладнання для лабораторних і практичних робіт, матеріальну допомогу для оснащення кафедри інженерії та програмного забезпечення автоматизованих систем і підтримує студентів ДУІКТ на міжнародних профільних заходах.

Довідка: 

Компанія Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення у різних сферах (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, digital power), компанія інвестує значні ресурси в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 207 000 співробітників у більше ніж 170 країнах, які обслуговують 3 мільярди клієнтів і споживачів у всьому світі. Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам. В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність із 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності «Хуавей Україна» охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток. Упродовж 2022-2023 років компанія разом із партнерами проводила комплексні проєкти з надання гуманітарної та технічної підтримки по всій Україні й активно розвивала екосистему у сфері освіти. Дізнайтеся більше на сайті: huawei.com/ua.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua