Sony представила камеру Alpha 9 III з першим у світі повнокадровим сенсором з глобальним затвором

Alpha 9 III

Сьогодні компанія Sony Electronics анонсувала вихід на ринок камери Alpha 9 III, обладнаної першим у світі повнокадровим сенсором з глобальним затвором.

Новий сенсор з глобальним затвором експонує та зчитує всі пікселі одночасно, на відміну від сенсора з поступовим (rolling) затвором, який записує зображення по черзі від верхнього ряду пікселів до нижнього. Цей вражаючий повнокадровий сенсор дозволяє камері знімати зі швидкістю до 120 кадрів на секунду без викривлень від поступового затвора чи затемнення видошукача. Інноваційний сенсор поєднується з найсучаснішою системою автофокусування (AF) від Sony, яка забезпечує автофокусування на основі штучного інтелекту з до 120 розрахунками фокусу та експозиції на секунду. Завдяки можливості синхронізації спалаху на будь-яких швидкостях знімання, Alpha 9 III відкриває нові можливості для професійних фотографів, дозволяючи захоплювати кожен важливий момент.

Alpha 9 III

“Камера Alpha 9 III є визначним досягненням для індустрії,” – зазначає Ян Ченг, віцепрезидент підрозділу Imaging Solutions компанії Sony Electronics. – “Кожна оновлена деталь цієї камери – від сенсора до розміру корпусу, розташування кнопок і функцій меню – була створена з урахуванням потреб та побажань наших користувачів. Ми слухали їх і раді представити нові можливості Alpha 9 III, які дозволять фотографам робити те, чого вони раніше не могли зробити.” Ченг додав: “Професіонали зможуть досягти ще більш динамічних виразів, коли Alpha 9 III буде поєднано з нашою багатою лінійкою об’єктивів, особливо з новим 300mm F2.8 G Master OSS – найлегшим у світі телеоб’єктивом із великою апертурою.”

Особливості повнокадрової камери Alpha 9 III

Новий рівень якості зображення з сенсором з глобальним затвором

Alpha 9 III обладнана новим, першим у світі сенсором з глобальним затвором, повнокадровим CMOS сенсором з 24,6 ефективними мегапікселями та вбудованою пам’яттю. Поєднаний із новітнім процесором зображень BIONZ XR®, Alpha 9 III забезпечує безперервне знімання без затемнення видошукача зі швидкістю до приблизно 120 кадрів на секунду з автофокусуванням та автоматичною експозицією. Камера оснащена фазовим автофокусом із високою щільністю покриття. Спеціалізований блок обробки на основі штучного інтелекту використовує функцію реального розпізнавання автофокусу для точного розпізнавання широкого спектра об’єктів. Завдяки високій швидкості знімання до 120 кадрів на секунду та високоточному розпізнаванню об’єктів, можна легко фотографувати сцени та моменти, які не видно неозброєним оком. Блок обробки на основі штучного інтелекту підтримує як фотографію, так і відеознімання, забезпечуючи точне розпізнавання форми та руху об’єктів. Реальний автофокус і відстеження в реальному часі значно покращують продуктивність розпізнавання людських очей, дозволяючи камері автоматично розпізнавати, відстежувати та фокусуватися на очах зазначеного суб’єкта. Alpha 9 III обладнана 8-ступеневою оптичною стабілізацією зображення по п’яти осях, що забезпечує високу якість зображення.

Продуманий дизайн та надійність для професіоналів

Sony врахувала відгуки професійних фотографів і створила камеру з високою зручністю та надійністю. Форма ручки покращена та ергономічно розроблена так, щоб її можна було легко тримати в долоні без напруги навіть при використанні з телеоб’єктивом або при тривалих зніманнях.

Alpha 9 III

Вертикальна ручка VG-C5 (продається окремо) забезпечує таку ж зручність і універсальність, як і при горизонтальному зніманні; користувач може комфортно підтримувати тривалі сесії знімання. Ручка та область кнопки спуску затвора мають той самий дизайн, що й основний корпус, дозволяючи робити знімки без дискомфорту, з тією ж зручністю, що й сама камера. Alpha 9 III обладнана 4-осьовим мультикутовим РК-екраном, який можна керувати дотиком, що дозволяє інтуїтивно користуватися останнім сенсорним меню. Електронний видошукач використовує OLED із роздільною здатністю 9,44 мільйона точок і забезпечує високу видимість з такою ж яскравістю, як і Alpha 7R V, та збільшенням приблизно 0,90x.

Швидкісний робочий процес і масштабованість

Нові функції Alpha 9 III включають фільтр зображень відтворення, який дозволяє користувачеві ефективно вибирати велику кількість зображень, використовуючи швидкісну безперервне знімання, та функціональне меню, яке можна використовувати навіть під час відтворення зображень, що сильно підтримує професійні робочі процеси.

Alpha 9 III може передавати дані до двох разів швидше, ніж Alpha 9 II. Підтримка 5 ГГц забезпечує максимальну швидкість та стабільність для репортерів новин і спортивних фотографів, яким необхідно негайно передавати зображення через FTP, а також для студійних зйомок. Alpha 9 III дозволяє записувати фото та відео на двох слотах для карт пам’яті, що підтримують карти CFexpress Type A, а також SD-карти UHS-I та UHS-II.

Ціни та доступність

Sony Alpha 9 III буде доступна в Україні за орієнтовною ціною 284 999  гривень, зокрема в офіційному магазині Sony Centre.

Детальна інформація про характеристики пристроїв доступна на сайті Sony.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua