Huawei OceanStor Dorado потрапили до ТОП-5 найбільш кібербезпечних флеш-накопичувачів

Huawei OceanStor Dorado

Рішення Huawei OceanStor Dorado 8000 та 18000 увійшли до звіту «ТОП-5 кібербезпечних висококласних All-flash систем збереження даних» від провідної аналітичної компанії Data Center Intelligence Group (DCIG). Ці продукти отримали високі оцінки за свої видатні можливості забезпечення стійкості даних.

У звіті DCIG, що охоплює 14 високоякісних масивів зберігання даних відповідно до системи кібербезпеки (CSF) 2.0 Національного інституту стандартів і технологій (NIST), оцінювалися такі параметри, як незмінність даних, аналітика зберігання та проактивна підтримка. Документ містить детальний аналіз продуктів і технологій з рекомендаціями щодо вибору висококласних флеш-накопичувачів для захисту критично важливих даних.

Huawei OceanStor Dorado 8000 і 18000 показали відмінні характеристики, що забезпечило їм високу оцінку в авторитетному рейтингу.

Основні переваги Huawei OceanStor Dorado

  • Комплексний захист від програм-вимагачів. Ці рішення забезпечують багаторівневий захист від програм-вимагачів (MRP), включаючи точну ідентифікацію, комплексний захист і швидке відновлення, що ефективно підтримує стійкість операцій.
  • Високоточне виявлення програм-вимагачів. Комплексне виявлення охоплює три фази: до, під час та після інциденту, що дозволяє досягти точності виявлення до 99,99%.
  • Інноваційний проактивний захист. OceanStor Dorado є єдиними у галузі флеш-накопичувачами, що підтримують технологію Honeyfile, яка забезпечує завчасне попередження та проактивний захист, створюючи буферну зону для кращого захисту критично важливих даних.

Флеш-накопичувачі Huawei OceanStor Dorado використовуються у понад 150 країнах та регіонах, обслуговуючи клієнтів з фінансового, телекомунікаційного, виробничого, охоронного та державного секторів. Huawei продовжує впроваджувати інновації та інвестувати у розвиток своїх продуктів, щоб покращити продуктивність, надійність і стійкість масивів зберігання даних, стаючи вибором номер один для клієнтів у різних галузях.

Довідка

 Компанія Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення у різних сферах (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, digital power), компанія інвестує значні ресурси в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 207 000 співробітників у більше ніж 170 країнах, які обслуговують 3 мільярди клієнтів і споживачів у всьому світі. Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам. В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність із 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності «Хуавей Україна» охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток. Упродовж 2022-2023 років компанія разом із партнерами проводила комплексні проєкти з надання гуманітарної та технічної підтримки по всій Україні й активно розвивала екосистему у сфері освіти. Дізнайтеся більше на сайті: huawei.com/ua.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua