HUAWEI ОЧОЛИВ РЕЙТИНГ МІЖНАРОДНОЇ КОНСАЛТИНГОВОЇ КОМПАНІЇ GARTNER

Huawei

Huawei визнано лідером у “Магічному квадранті” Gartner® 2024 у категорії інфраструктури дротових і бездротових локальних мереж підприємств, здобувши найвищу оцінку в категорії “Здатність до виконання”.

Gartner “Магічний квадрант” – це серія дослідницьких звітів про ринок інформаційних технологій, які регулярно випускаються всесвітньо відомою консалтинговою компанією Gartner. Ці звіти виявляють ринкові тенденції, визначають рівень зрілості постачальників та формують список найвагоміших гравців на ринку.

У дослідженні Gartner зазначається, що діяльність Huawei є глобально різноманітною, з клієнтами з різних вертикалей та значним зростанням у Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Рішення CloudCampus від Huawei, яке отримало визнання, складається з комутаторів серії CloudEngine S, бездротових точок доступу AirEngine та додатків iMaster NCE. Gartner відзначає потужний портфель продуктів Huawei та спрощену архітектуру:

“Huawei має надійний дротовий та бездротовий портфель продуктів, який постійно контролює підключення для підвищення продуктивності та стабільності. Платформа управління мережею iMaster NCE-Campus забезпечує орієнтовану на досвід дротову та бездротову локальну мережу та послуги з забезпечення мережі. Huawei представила конвергентну мережеву архітектуру кампусу, яка інтегрує можливості OT в традиційні корпоративні продукти та спрощує міграцію OT до IT.”

Технологічне лідерство Huawei: Wi-Fi 7 та побудова мереж, орієнтованих на користувацький досвід

Галузевий ланцюжок Wi-Fi 7 став більш зрілим, ніж будь-коли. У 2024 році очікується широкомасштабне розгортання Wi-Fi 7. Huawei, як один із провідних розробників стандарту Wi-Fi 7, продовжить випуск 13 точок доступу Wi-Fi 7, щоб допомогти підприємствам створити провідну цифрову інфраструктуру.

Huawei також демонструє лідерство в стандартах побудови мереж, орієнтованих на користувацький досвід. Їхній 10-гігабітний CloudCampus вирізняється трьома новаціями: модернізованою бездротовою мережею, модернізованими застосунками та модернізованими показниками експлуатації та обслуговування (O&M).

  • Модернізація бездротової мережі: технологія Wi-Fi 7 Huawei виводить бездротові мережі на новий рівень. Протестована швидкість одного терміналу досягає 4,33 Гбіт/с, що вдвічі більше, ніж у Wi-Fi 6E. Завдяки конвергентному плануванню Huawei підвищується ефективність багатокористувацького паралелізму, дозволяючи використовувати 30-канальний 4K VR-клас без запаморочення. Технологія Wi-Fi Shield приховує сигнали Wi-Fi від неавторизованих користувачів.
  • Поліпшення якості роботи застосунків: рішення Huawei точно визначає 6000 типів застосунків і використовує технологію еластичного нарізання, щоб гарантувати швидкі смуги для ключових застосунків. Рішення для роботи VIP-користувачів надає їм ексклюзивні мережеві ресурси.
  • Підвищення якості обслуговування: перша в галузі цифрова мапа мережі від Huawei забезпечує видимість роботи на чотирьох рівнях (мережі, користувачів, терміналів і додатків), полегшуючи пошук причин і підвищуючи ефективність обслуговування в 10 разів. Вона може передбачати навантаження і рекомендувати оптимальний період енергоощадження, підвищуючи енергоефективність на 30%.

Корпоративні мережі, що ведуть до інтелектуального майбутнього

У майбутньому Huawei продовжить технічні дослідження та інновації в галузі дротової та бездротової інфраструктури локальних мереж підприємств. Компанія розширюватиме асортимент продуктів Wi-Fi 7 та впроваджуватиме інноваційні технології антен, щоб очолювати тенденції розвитку мережевих технологій та надавати користувачам безпрецедентний досвід підключення.

Отримати повний звіт ви можете за посиланням: Huawei Named a Leader in the 2024 Gartner® Magic Quadrant™ – Huawei Enterprise

Відмова від відповідальності Gartner

Gartner, Магічний квадрант для інфраструктури дротових і бездротових локальних мереж підприємств, 6 березня 2024 р. Компанія Gartner не підтримує жодного постачальника, продукту або послуги, представлених у її дослідницьких публікаціях, і не радить користувачам технологій обирати лише тих постачальників, які мають найвищі рейтинги або інші позначення. Дослідницькі публікації Gartner являють собою думки дослідницької організації Gartner і не повинні розглядатися як твердження про факти. Gartner відмовляється від усіх гарантій, явних або неявних, щодо цього дослідження, включно з будь-якими гарантіями товарного стану або придатності для конкретної мети. GARTNER і MAGIC QUADRANT є зареєстрованими торговельними марками компанії Gartner, Inc. та/або її філій у США та за кордоном і використовуються в цьому документі з дозволу. Усі права захищені.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua