Microsoft представила нові моделі Xbox Series X/S: Об’єм пам’яті, кольори та ціни

Xbox

Сьогодні компанія Microsoft провела захід Xbox Games Showcase, на якому представила низку майбутніх ігор, а також анонсувала цікаве апаратне забезпечення. Компанія анонсувала три нові конфігурації консолей Xbox серії X/S, націлені на майбутній святковий сезон.

Microsoft розширює можливості Xbox Series X/S новими кольорами та конфігураціями сховищ

Головною подією анонсу стала довгоочікувана версія Xbox Series X з накопичувачем на 2 ТБ. Ця модель призначена для гравців, які потребують великого обсягу пам’яті для своїх зростальних ігрових бібліотек. Крім того, Microsoft представила лімітовану версію Series X “Galaxy Black”, що відрізняється витонченим металевим покриттям. Обидві моделі Series X – 2 ТБ та Galaxy Black – коштуватимуть 599,99 долара США та 649,99 євро в Європі.

Series S, більш доступний аналог Series X, також отримав стильне оновлення. Вперше Microsoft запропонує варіант Series S “Robot White”, що відрізняється чистим, повністю білим дизайном. Ця модель сховища місткістю 1 ТБ буде доступна за ціною 349,99 долара США та 349,99 євро в Європі.

Ентузіасти цифрових ігор також отримають задоволення. Microsoft представила лише цифрову версію Xbox Series X у білому корпусі. Ця бездискова консоль усуває потребу у фізичних дисках з іграми та підходить для гравців, які віддають перевагу повністю цифровій бібліотеці.

Стандартна чорна Xbox Series X з 1 ТБ пам’яті залишається доступною для покупки, в той час, як чорна Series S буде обмежена наявними запасами. Microsoft рекомендує зробити попереднє замовлення на білу Series S, щоб уникнути потенційного дефіциту на складі.

Ціни на нові консолі в інших регіонах, включаючи ваш, наразі залишаються непідтвердженими. Однак можна з упевненістю припустити, що ці моделі будуть доступні для придбання одночасно із запуском у США та Європі, що збігається з майбутнім сезоном відпусток.

Цей анонс розширює екосистему Xbox Series X/S, пропонуючи гравцям більше можливостей вибору з погляду обсягу пам’яті, естетики та фізичних і цифрових переваг. Напередодні свят ці нові можливості стануть довгоочікуваним доповненням для геймерів, які бажають оновити свою систему або перейти на нове покоління ігор.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua