Інсайдер індустрії розкрив сміливі плани щодо Xbox наступного покоління

З розвитком ігрової індустрії суперництво між Microsoft та Sony залишається напруженим. Консоль Sony, з більш ніж 84 мільйонами продажів, утримує звання найбільш продаваної системи. Це може спонукати Microsoft дослідити інший підхід до своєї майбутньої консолі. Хоча деталей все ще мало, витік інформації від інсайдера індустрії дає нам уявлення про те, чого очікувати від Xbox наступного покоління.

Погляди на стратегію Microsoft щодо Xbox наступного покоління

Новина надійшла від Джеза Кордена (Jez Corden), авторитетного витоку інформації (через GameRant). Він припускає, що Microsoft може змінити свою стратегію для наступної консолі. За його словами, наступна консоль буде слугувати “еталонним пристроєм для виробників”, подібно до того, як Surface Pro 11 працює як еталонний пристрій для комп’ютерів зі штучним інтелектом. Це означає, що Xbox наступного покоління може прокласти шлях для інших портативних пристроїв, таких як ROG Ally. По суті, Xbox наступного покоління, ймовірно, буде портативним пристроєм.

Next-Gen Xbox

Microsoft потенційно може застосувати гібридний підхід, подібний до Nintendo Switch. Зростаючий інтерес до гібридних і портативних ігрових систем, прикладом якого є успіх Nintendo Switch і зростання популярності Steam Deck, свідчить про зміну способу споживання контенту геймерами. Ручні консолі означають перевагу гнучкості та мобільності, що вказує на багатообіцяльну нішу на ринку. Випустивши портативну консоль Xbox, Microsoft може скористатися цією зростаючою тенденцією.

Ця стратегія може дати Microsoft перевагу над Sony, пропонуючи як стандартну консоль, так і новий портативний пристрій. Хоча Sony домінує на ринку традиційних консолей, вона ще не досліджувала гібридні або портативні варіанти з таким же ентузіазмом. Деталі ще не визначені, але керівництво Microsoft натякає на те, що наступна консоль стане революційним технологічним стрибком. Остаточна стратегія для наступного покоління Xbox буде розкрита в належний час.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua