Як знайти свій телефон, навіть якщо він вимкнутий

В Android 15 може з’явитися революційна функція. Можливість знаходити загублені пристрої, навіть коли вони вимкнені. Мішаал Рахман, відомий розробник Android, розповів Android Police, що Google досліджує технологію, яка б дозволила часткову функціональність Bluetooth-контролерів, навіть коли телефон вимкнений.

Android 15: Знайдіть загублений телефон, навіть якщо він вимкнений

Авторське право на зображення: Mishaal Rahman.

Ця функція базується на чинній ініціативі Google зі створення мережі, схожої на мережу Find My від Apple. Ця мережа покладається на Bluetooth-маячки – короткі сигнали, що передаються пристроями через регулярні проміжки часу, які можуть бути прийняті пристроями, що знаходяться поблизу. З мільярдами пристроїв Android по всьому світу ця мережа може створити щільну і точну сітку місцеперебування.

Однак знайти вимкнений пристрій досить складно. Саме тут на допомогу приходить інновація від Google. Ідея полягає в тому, щоб попередньо записати ці унікальні та безпечні ідентифікаційні сигнали в пам’ять Bluetooth-контролера перед вимкненням. Навіть у вимкненому стані контролер може продовжувати передавати ці попередньо записані маячки, дозволяючи відстежувати місцеперебування.

Важливо зазначити, що ця функція вимагає сумісного обладнання. Поточні повідомлення свідчать про те, що Pixel 8 і Pixel 8 Pro можуть стати першими бенефіціарами. Хоча Pixel Fold і старіші моделі, схоже, не мають такої можливості, в майбутньому можливе більш широке розгортання на попередніх флагманах і, можливо, інших пристроях. Офіційний дебют може відбутися з майбутньою серією Pixel 9, яка очікується цієї осені.

Це потенційне доповнення до Android 15 означає значний прогрес у відновленні втрачених пристроїв. Користувачі можуть бути спокійнішими, знаючи, що вони можуть знайти навіть вимкнені телефони, гарантуючи, що їхні втрачені пристрої все ще можуть бути знайдені.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: