WhatsApp Web незабаром отримає покращений темний режим

Темний і світлий режими – це насамперед естетичний вибір, але їхній вплив досить помітний. WhatsApp, один з найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями для Android, зазнав значних покращень у грудні. Однією з помітних змін стало запровадження оновленої колірної схеми темного режиму для додатка для Android. Однак варто зазначити, що вебверсія WhatsApp на той момент не зазнала змін, але є ознаки того, що незабаром це може змінитися.

Нещодавно WhatsApp почав тестувати можливість ділитися оновленнями статусів через свій вебклієнт. Це лише одна з функцій, над якою активно працюють розробники. Окрім обміну оновленнями статусів, WhatsApp експериментує з оновленою кольоровою темою для WhatsApp Web.

Темна тема WhatsApp наближається до вебкористувачів

WhatsApp web

Як повідомляє WABetaInfo, WhatsApp знаходиться в процесі розробки нової темної теми для свого вебклієнта. Це особливо цікаво для тих, хто віддає перевагу темним темам. Коригування колірної гами має на меті наблизити вебклієнт до естетики додатка WhatsApp для Android.

Впровадження оновленої колірної схеми для WhatsApp Web відбувається слідом за впровадженням темного режиму в додатку для Android. Оскільки користувачі очікують однакового зовнішнього вигляду на всіх платформах, новий дизайн відповідає цим очікуванням. Однак важливо зазначити, що нова темна тема для вебклієнта все ще перебуває на стадії розробки та ще не є широко доступною. WhatsApp вирішив змінити сірий фон з колірного шістнадцяткового коду #111b20 на #12181c. Хоча різниця непомітна, нова колірна схема на один відтінок темніша. Вона також має на меті забезпечити більш комфортний візуальний досвід для тривалого використання WhatsApp.

Нова бічна панель WhatsApp в роботі

WhatsApp web

Паралельно з візуальним редизайном вебклієнта розробляється нова бічна панель. Розробники беруть активну участь у створенні оновленої бічної панелі, яка доповнює новий темний режим WhatsApp. Зі зростанням популярності WhatsApp Web більшість нових функцій з’являються як в додатку для Android, так і в вебклієнті.

Вебверсія виділяється тим, що вона може працювати на будь-якій системі з браузером, забезпечуючи універсальний варіант для користувачів, які не мають доступу до нативного клієнта WhatsApp, або тих, хто вважає за краще не використовувати його.

Висновок

У грудні WhatsApp представив цікаві оновлення, такі як закріплені повідомлення та можливість пошуку користувачів за іменем користувача. Попри те, що WhatsApp є найбільшою у світі платформою для обміну повідомленнями, вона постійно прагне покращити користувацький досвід, оновлюючи та тестуючи нові функції. Розробка оновленої темної теми для вебклієнта, яка відповідає додатку для Android, підкреслює ці зусилля. Повторюємо, що темна тема наразі перебуває на стадії розробки та, як очікується, буде доступна у вебклієнті в одному з майбутніх оновлень.

What’s your Reaction?
Cool
4
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

WhatsApp Web вскоре получит улучшенный темный режим

Темный и светлый режимы – это прежде всего эстетический выбор, но их влияние довольно заметно. WhatsApp, одно из самых популярных приложений для обмена сообщениями для Android, претерпел значительные улучшения в декабре. Одним из заметных изменений стало введение обновленной цветовой схемы темного режима для приложения для Android. Однако стоит отметить, что веб-версия WhatsApp на тот момент не претерпела изменений, но есть признаки того, что вскоре это может измениться.

Недавно WhatsApp начал тестировать возможность делиться обновлениями статусов через свой веб-клиент. Это лишь одна из функций, над которой активно работают разработчики. Кроме обмена обновлениями статусов, WhatsApp экспериментирует с обновленной цветовой темой для WhatsApp Web.

Темная тема WhatsApp приближается к веб-пользователям

WhatsApp web

Как сообщает WABetaInfo, WhatsApp находится в процессе разработки новой темной темы для своего веб-клиента. Это особенно интересно для тех, кто предпочитает темные темы. Корректировка цветовой гаммы имеет целью приблизить веб-клиент к эстетике приложения WhatsApp для Android.

Внедрение обновленной цветовой схемы для WhatsApp Web происходит вслед за внедрением темного режима в приложении для Android. Поскольку пользователи ожидают одинакового внешнего вида на всех платформах, новый дизайн соответствует этим ожиданиям. Однако важно отметить, что новая темная тема для веб-клиента все еще находится на стадии разработки и еще не является широко доступной. WhatsApp решил изменить серый фон с цветового шестнадцатеричного кода #111b20 на #12181c. Хотя разница незаметна, новая цветовая схема на один оттенок темнее. Она также имеет целью обеспечить более комфортный визуальный опыт для длительного использования WhatsApp.

Новая боковая панель WhatsApp в работе

WhatsApp web

Параллельно с визуальным редизайном веб-клиента разрабатывается новая боковая панель. Разработчики активно участвуют в создании обновленной боковой панели, которая дополняет новый темный режим WhatsApp. С ростом популярности WhatsApp Web большинство новых функций появляются как в приложении для Android, так и в веб-клиенте.

Веб-версия выделяется тем, что она может работать на любой системе с браузером, обеспечивая универсальный вариант для пользователей, которые не имеют доступа к нативному клиенту WhatsApp, или тех, кто предпочитает не использовать его.

Вывод

В декабре WhatsApp представил интересные обновления, такие как закрепленные сообщения и возможность поиска пользователей по имени пользователя. Несмотря на то, что WhatsApp является крупнейшей в мире платформой для обмена сообщениями, она постоянно стремится улучшить пользовательский опыт, обновляя и тестируя новые функции. Разработка обновленной темной темы для веб-клиента, которая соответствует приложению для Android, подчеркивает эти усилия. Повторяем, что темная тема сейчас находится на стадии разработки и, как ожидается, будет доступна в веб-клиенте в одном из будущих обновлений.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua