Виходить ще одна Windows 11: Виставлена ​​версія Microsoft Win11 SE

Сьогодні версія для попереднього перегляду Windows 11 відбилася в Інтернеті. Багато користувачів мережі вже встановили та випробували новий користувальницький інтерфейс. Ми бачили скриншоти частин цієї системи, таких як «меню Пуск», панель завдань тощо. Зі скриншотів на сьогодні користувальницький інтерфейс Windows 11 є повною модернізацією свого попередника.

Вікно розроблено із закругленими кутами, в «меню Пуск» бракує динамічної плитки, а панель завдань за замовчуванням відцентрована. Це дуже схоже на припинену систему Win10X.

 

Згідно з нещодавніми звітами, у збірці прихована версія Windows 11 «SE». Поки що, схоже, заблоковано купу параметрів налаштування в налаштуваннях і вимкнено додаток Microsoft Store. Це може бути версія Windows, призначена для роботи на хмарній комп’ютерній службі Microsoft PC.

Microsoft оголосила, що 24 червня проведе захід щодо системи Windows. Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла випустить нове покоління Windows. Згідно з повідомленнями, ця система вийде з найзначнішими змінами в операційній системі ПК за останнє десятиліття.

Windows 11 містить багато елементів Windows 10X

Нова Windows 11 вийде у всіх версіях, раніше доступних для Windows 10. У нас буде Windows 11 Home, Pro, Enterprise та інші.

Навіть інтерфейс встановлення приносить нове оновлення дизайну, що суттєво відхиляється від того, що ми звикли в Windows 10. Є безліч нових піктограм із тінями та легким 3D-подібним ефектом. Це головний відступ від плоского дизайну, встановленого Windows 11.

Однією з найпомітніших характеристик цієї просоченої збірки є те, що вона схожа на Windows 10X. Для тих, хто не знає, Windows 10X була новою версією ОС, націленою на гібридні пристрої. Microsoft вирішила остаточно припинити роботу платформи, але, очевидно, частина роботи використовується з Windows 11.

Windows 10X обіцяла деякі зміни, такі як запуск програм у контейнерах, щоб вони не могли отримати доступ до решти системи. Однак цього не відбувається у збірці Windows 11. Здається, компанія просто використовує оболонку Windows 10X поверх Windows 10.

Ви також могли помітити новий логотип Windows, який є синім логотипом Microsoft. Значок замінює логотип трапеції. Компанія, схоже, змінює характер бренду Windows на щось більш фірмове від Microsoft.

Панель завдань тепер відцентрована, однак ви можете налаштувати її. Якщо ви цього не помітили, система пропонує нову піктограму «Пуск». Крім того, Windows Search також отримує абсолютно новий вигляд.

Очевидно, Microsoft також використовує деякі елементи Sun Valley UX. Сюди входять пливучі центровані вильоти. До того, нове меню пошуку дозволяє фільтрувати результати за програмами, документами, налаштуваннями тощо. Провідник файлів не вносить багато змін, однак у порівнянні з Windows 10 всі піктограми відрізняються.

Що стосується додатків, то насправді нічого не змінюється з точки зору дизайну. Однак це може змінитися в майбутньому. Якщо ви пам’ятаєте, Windows 10 у своїх ранніх версіях з точки зору дизайну була дуже близька до Windows 8.1.

Windows 11 поверне віджети. Однак цього разу у нас є щось наближене до macOS, і це, швидше за все, замінить Live Tiles. Варто зазначити, що віджети будуть виглядати інакше, якщо ви знаходитесь у світлому та темному режимах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: