Windows 11: Нове меню “Пуск”, панель завдань та багато іншого

Це стало несподіванкою для всіх, хто очікував, що Windows 10 стане останньою версією операційної системи Microsoft.

Протягом останніх років компанія робила ставку на Windows 10 орієнтуючись на довгострокову підтримку, але зараз вона вирішила перейти до нової версії.

24 червня Microsoft оприлюднить наступну версію Windows — Windows 11. Напередодні випуску перша збірка просочилася сьогодні. Витік подає нам кілька знімків екрану (через розробників XDA), що показують нові зміни в меню «Пуск», на панелі завдань та інших аспектах операційної системи.

Попри нову назву, Windows 11 виглядає як нова версія Windows 10, можливо, нове оновлення. Це приносить великий візуальний редизайн, але під капотом ми все ще маємо ту саму ОС. Нова версія створює певний ажіотаж навколо оновлення. Ми повинні погодитися, що нові оновлення для Windows 10 не такі захопливі, як оновлення нової версії. Попри знайомий досвід, ми маємо нові зміни в дизайні, які явно натякають на новий напрямок дизайну Windows.

Windows 11 містить багато елементів Windows 10X

Нова Windows 11 вийде у всіх версіях, раніше доступних для Windows 10. У нас буде Windows 11 Home, Pro, Enterprise та інші.

Навіть інтерфейс встановлення приносить нове оновлення дизайну, що суттєво відхиляється від того, що ми звикли в Windows 10. Є безліч нових піктограм із тінями та легким 3D-подібним ефектом. Це головний відступ від плоского дизайну, встановленого Windows 11.

Однією з найпомітніших характеристик цієї просоченої збірки є те, що вона схожа на Windows 10X. Для тих, хто не знає, Windows 10X була новою версією ОС, націленою на гібридні пристрої. Microsoft вирішила остаточно припинити роботу платформи, але, очевидно, частина роботи використовується з Windows 11.

Windows 10X обіцяла деякі зміни, такі як запуск програм у контейнерах, щоб вони не могли отримати доступ до решти системи. Однак цього не відбувається у збірці Windows 11. Здається, компанія просто використовує оболонку Windows 10X поверх Windows 10.

Ви також могли помітити новий логотип Windows, який є синім логотипом Microsoft. Значок замінює логотип трапеції. Компанія, схоже, змінює характер бренду Windows на щось більш фірмове від Microsoft.

Панель завдань тепер відцентрована, однак ви можете налаштувати її. Якщо ви цього не помітили, система пропонує нову піктограму «Пуск». Крім того, Windows Search також отримує абсолютно новий вигляд.

Очевидно, Microsoft також використовує деякі елементи Sun Valley UX. Сюди входять пливучі центровані вильоти. До того, нове меню пошуку дозволяє фільтрувати результати за програмами, документами, налаштуваннями тощо. Провідник файлів не вносить багато змін, однак у порівнянні з Windows 10 всі піктограми відрізняються.

Що стосується додатків, то насправді нічого не змінюється з точки зору дизайну. Однак це може змінитися в майбутньому. Якщо ви пам’ятаєте, Windows 10 у своїх ранніх версіях з точки зору дизайну була дуже близька до Windows 8.1.

Windows 11 поверне віджети. Однак цього разу у нас є щось наближене до macOS, і це, швидше за все, замінить Live Tiles. Варто зазначити, що віджети будуть виглядати інакше, якщо ви знаходитесь у світлому та темному режимах.

Велике оголошення для Windows 11 наступного тижня

Ми очікуємо, що нові доповнення з’являться протягом наступних місяців. Зрештою, Microsoft анонсує Windows 11 лише наступного тижня.

Ми очікуємо розповсюдження для тих, хто підписаний у програмі попереднього перегляду. Однак повний стабільний випуск повинен надійти до останнього кварталу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: