Xiaomi Mi Pad 5 з SD870 / Dimensity 1200 SoC з’явиться вже скоро

Швидкий розвиток великоекранних та повноекранних смартфонів мав величезний негативний вплив на ринок планшетних ПК. Безпосередньо перед пандемією багато виробників планшетних ПК уповільнювали свій інтерес до ринку. Лише деякі виробники, такі як Apple та Samsung, залишились на місці. Однак поява пандемії відкрило нові можливості на ринку планшетних ПК. Зараз ці великі дисплеї потрібні людям для проведення онлайн-занять, роботи в Інтернеті в офісі та інших потреб. З цією метою Xiaomi відродить свою лінійку планшетів за допомогою Xiaomi Mi Pad 5.

Як один із ветеранів у цій галузі, Xiaomi досі не відмовився від ринку планшетних ПК. Розробка Xiaomi Mi Pad 5 триває вже кілька місяців. Однак дата запуску цього пристрою все ще не завершена. За словами @ 王 腾 Томаса (директора з продуктів Redmi), Xiaomi Mi Pad 5 надійде у другій половині наступного року. Це означає, що Xiaomi Mi Pad 5 прибуде не раніше як у липні. Однак нещодавній звіт тепер стверджує, що цей планшет надійде в липні цього року.

Припущення щодо Xiaomi Mi Pad 5

За повідомленнями, серія Xiaomi Mi Pad 5 матиме дві моделі, а саме Xiaomi Mi Pad 5 і Mi Pad 5 Pro. Зважаючи на припущення, ці пристрої матимуть два різні процесори. Ми очікуємо побачити Qualcomm Snapdragon 870 на звичайній моделі та процесор Dimensity 1200 у моделі Pro. Крім того, хоча звичайна модель буде використовувати РК-дисплей, модель Pro використовуватиме OLED-екран. Однак ці дисплеї підтримують 2K + 120 Гц, а також сенсорне управління на 4096 рівні. Ці пристрої поставляються з технологією активного пера In-Cell. Це буде перший планшет Xiaomi, який використовує цю технологію

Xiaomi стверджує, що дисплей пропонує більш м’який та плавний ефект показу, ніж багато пристроїв із великим екраном. Крім того, планшет матиме вбудовану подвійну батарею на 4260 мАг (еквівалентно 8720 мАг). Це досить багато у порівнянні з попередніми поколіннями Xiaomi.

Хоча версія Pro буде флагманським планшетом і буде конкурувати з iPad і Huawei Mate Pad, звичайна стандартна версія буде економічно ефективною моделлю. Початкова ціна цього пристрою повинна становити близько 2999 юанів ($ 468).

Оскільки минуло багато років з того часу, як Xiaomi випустила планшет, чи вважаєте ви, що Xiaomi негайно вплине Mi Pad 5 на сучасний ринок? Повідомте нас про свої думки в розділі коментарів нижче.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua