Розкритий графік запуску Xiaomi Mi Pad 5

Останнім часом було багато чуток щодо Xiaomi Mi Pad 5. Зараз цей планшет є одним із найочікуваніших пристроїв Xiaomi. Попри всі витоки та зображення, інформація щодо дати запуску цього пристрою відсутня. Однак, у відповідь на запитання користувачів мережі, @ 王 腾 Томас (директор по продуктах Redmi) показав, що Xiaomi Mi Pad 5 не буде запущений цього місяця. За його словами, графік компанії розміщує запуск цього пристрою у другій половині наступного року. Це означає, що Xiaomi Mi Pad 5 прибуде не раніше як у червні.

Крім того, він також повідомив, що версія Ryzen RedmiBook Pro вийде в кінці цього місяця.

За припущеннями, серія Xiaomi Mi Pad 5 матиме два вироби. Ця буде Xiaomi Mi Pad 5 і Mi Pad 5 Pro. Версія Pro буде орієнтована на ринок високого класу та використовуватиме РК-екран із роздільною здатністю 2K, що підтримує частоту оновлення 120 Гц та частоту дискретизації 240 Гц. Вона також підтримує сенсорне управління на 4096 рівні та активну технологію In-Cell. Цей пристрій матиме більш м’який та плавний ефект показу, ніж багато пристроїв із великим екраном. Під капотом цей пристрій матиме чіп MediaTek Dimensity 1200. Mi Pad 5 буде оснащений чіпом Snapdragon 870.

Xiaomi Mi Pad 5 – більше домислів

Крім того, витік користувацького інтерфейсу Xiaomi Mi Pad 5 показує, що він використовує спеціальний MIUI для системи Pad. Система матиме новий інтерфейс, який буде підтримувати повноекранні жести. Як і iPad Pro, Mi Pad 5 матиме повноекранне рішення.

xiaomi mi pad 5

Хоча останні припущення стверджують, що буде всього дві моделі, раніше ходили чутки, що в серії буде три моделі. У цих моделях будуть використовуватися різні мікросхеми, включаючи Snapdragon 870, Snapdragon 860 і Snapdragon 888 SoC. Крім того, не всі ці пристрої підтримуватимуть підключення 5G. Кодові назви цих пристроїв – «Nabu», «Enuma» та «Elish».

На додаток до основних характеристик, Mi Pad 5 також використовуватиме планшетну систему, схожу на складний екран Mi MIX FOLD. Таким чином, ми очікуємо деякі особливі функції, таки як  режим портативного ПК, подвійне перетягування екрана, паралельні вікна тощо.

Оскільки минуло багато років з того часу, як Xiaomi випустила планшет, чи вважаєте ви, що Xiaomi негайно вплине Mi Pad 5 на сучасний ринок? Повідомте нас про свої думки в розділі коментарів нижче.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: