Офіційно: Huawei Mate X2 вийде 22 лютого

Сьогодні офіційний канал Weibo від Huawei оголосив, що телефон Huawei Mate X2 зі складним екраном вийде 22 лютого. Чесно кажучи, кілька днів тому ми повідомляли про це. Але лише декілька людей думали, що це може статися.

Згідно з раніше просоченою інформацією, Huawei Mate X2 прийме внутрішній складний подвійний екран. Таким чином, він відрізняється від дизайну, прийнятого Samsung. Постачальниками екрану є Samsung, BOE та інші постачальники панелей.

Смартфон буде використовувати 8,01-дюймовий внутрішній складаний основний екран з роздільною здатністю 2480 × 2200. Зовнішній вторинний екран матиме розмір 6,45 дюйма з роздільною здатністю 2700 × 1160. Машина буде оснащена останнім процесором Kirin 9000 від Huawei.

Останній використовує 5-нм процес, інтегрує 15,3 мільярда транзисторів і 24-ядерний графічний процесор Mali-G78, приймає восьми ядерний дизайн процесора з 2 великими ядрами та 1 малим ядром NPU. Існує також модуль з чотирма камерами, який складається з комбінації датчиків 50MP + 16MP + 12MP + 8MP.

Він також включає перископічний телеоб'єктив і підтримує 10-кратний гібридний оптичний зум. Крім того, у машину є вбудований акумулятор на 4400 мАг з розміром корпусу 161,8 × 145,8 × 8,2 мм.

Офіційно: Huawei Mate X2 вийде 22 лютого

Раніше Huawei Mate X2 пройшов сертифікацію доступу до мережі. Того разу ми дізналися, що він буде поставлятися з абсолютно новою запатентованою технологією, яка може показати кращий ефект складаного екрана.

Читайте також:

Huawei Mate X2 відкладався кілька разів

У жовтні минулого року компанія Huawei випустила флагманські смартфони серії 40. Отже, беручи до уваги попередню практику, наступні моделі повинні належати до складної лінії Mate Xs. Однак, схоже, оновлення телефонів зі складаним екраном займе більше часу. Пізніше @ RODENT950 зазначив, що нове покоління складного екрана Huawei Mate X2 буде відкладено. Спочатку його планували випустити на початку січня.

Взагалі кажучи, є кілька прогнозів, що на шляху до нас буде багато смартфонів зі складним екраном від різних виробників, включаючи Xiaomi, OPPO та VIVO. До того, ми дізналися, що модель Xiaomi стане першою серед цих трьох. Тож Huawei, як ветеран у якомусь сенсі, вирішила пришвидшити темп запуску і взяти на себе ініціативу.

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: