З'явились подробиці про Xiaomi Mi 11 Lite (Youth Edition)

З моменту запуску Xiaomi Mi 11 популярність цього пристрою дуже висока, і його в основному немає в наявності. За даними Xiaomi, вона продала понад 1 мільйон одиниць цього пристрою всього за 21 день. Незважаючи на ці величезні продажі, попит все ще високий.

Ну, високий попит на цей телефон частково пов’язаний з тим, що це єдина модель у флагманській серії. Коли модель Pro з’явиться, тиск на стандартну версію, безумовно, зменшиться.

Завдяки гарячим продажам Xiaomi Mi 11, багатьом користувачам, які з нетерпінням чекають посилення конфігурації, цікаво про нові Xiaomi Mi 11 Pro і навіть Mi 11 Pro Extreme Edition.

Однак останні звіти показують, що буде Xiaomi Mi 11 Lite (Youth Edition).

Минулого року Xiaomi Mi 10 - одна з "найдовших" цифрових серій в історії Xiaomi. Під найдовшим, ми маємо на увазі серію з більшою кількістю моделей. Зараз є повідомлення, що серія Xiaomi Mi 11 також буде "довгою" серією. На додаток до Xiaomi Mi 11, Mi 11 Pro і, ймовірно, Mi 11 Pro +, також буде Xiaomi Mi 11 Lite. Уже є неофіційні візуалізації цього пристрою.

Дивлячись на візуалізацію Xiaomi Mi 11 Lite (Youth Edition), він буде використовувати той самий дизайн, що і Xiaomi Mi 11. На передній панелі він має отвір у верхньому лівому куті. Однак рамки його трохи товщі. Ззаду цей пристрій також використовує матричний модуль камери, але з потрійною настройкою камери. Він зберігає задню конструкцію Xiaomi Mi 11 із задньою кривою для кращого зчеплення.

Згідно з першими припущеннями, цей смартфон буде оснащений чіпом Qualcomm середнього класу. Він буде використовувати новий процесор Snapdragon 775G. Цей чіп використовує 6-нм виробничий процес з восьми ядерною архітектурою “4 + 4”. Він має ядро ​​A77 2,4 ГГц, а графічний процесор - Adreno 640. Згідно з повідомленнями, оцінка інженерної моделі перевищує 600 000 балів. Це цілком справедливо для 6-нм чіпа.

Крім того, новий Xiaomi Mi 11 Lite (Youth Edition), можливо, вийде на світовий ринок приблизно в березні.

Цей пристрій буде доступний у версіях 6 ГБ + 64 ГБ, 6 ГБ + 128 ГБ та 8 ГБ + 128 ГБ. Що стосується кольорів, то він буде мати рожевий, чорний та синій кольори. Хоча він вперше вийде на світовий ринок, він вийде на ринок Китаю набагато пізніше. Що стосується ціни, це повинно коштувати близько 350 доларів

Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: