Microsoft анонсувала поштову програму Outlook Lite для Android

Компанія Microsoft оголосила, що її поштовий додаток Outlook Lite для Android завантажили понад 5 мільйонів разів по всьому світу. Про це компанія оголосила на пресконференції кілька годин тому. У серпні минулого року Microsoft випустила поштову програму Outlook Lite для бюджетних телефонів Android початкового рівня. Розмір його завантаження становить менше ніж 5 МБ порівняно з більш ніж 80 МБ для звичайної версії. За допомогою цього додатку компанія сподівається надати послуги мобільної електронної пошти користувачам у віддалених і слаборозвинених регіонах.

Outlook Lite email app

Порівняно зі стандартною версією Outlook, Outlook Lite від Microsoft займає менше пам'яті. Він також працює швидше і спеціально оптимізований для роботи в мережах 2G. Уривки з пресрелізу Microsoft:

Протягом останнього року ми багато разів оновлювали програму Outlook Lite, додаючи до неї такі функції, як темний режим, підтримка декількох облікових записів та інтеграція з обліковими записами Google. Це лише деякі з основних моментів, але ми також зробили багато інших поліпшень, які не тільки підвищують продуктивність програми, але й значно покращують досвід роботи з нею.

Функції поштової програми Outlook Lite

Поштову програму Outlook Lite розроблено, щоб забезпечити просту й ефективну роботу з електронною поштою для користувачів Android. Вона має всі основні функції звичайної програми Outlook, включаючи управління електронною поштою, календарем і контактами. Програма оптимізована для малопотужних телефонів Android і має менший розмір завантаження, що полегшує її встановлення та використання на пристроях з обмеженим обсягом пам'яті.

Додаток має чистий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який полегшує навігацію та керування електронною поштою. Він підтримує кілька поштових акаунтів, включаючи Outlook, Gmail, Yahoo та інші популярні поштові сервіси. Користувачі також можуть налаштовувати програму відповідно до своїх уподобань, наприклад, змінювати тему, розмір шрифту та налаштування сповіщень.

Офіційний опис програми від Microsoft частково виглядає наступним чином:

Керування електронною поштою з високою швидкістю роботи, розроблене для мобільних телефонів. Microsoft Outlook Lite об'єднує ваші улюблені функції електронної пошти, календаря та контактів у невеликому додатку, оптимізованому для роботи на телефонах з обмеженими ресурсами. Слідкуйте за своєю поштовою скринькою, залишайтеся на зв'язку з контактами та уникайте спаму за допомогою Outlook Lite. Працюйте швидше та легше в будь-якій мережі.

Ваша поштова скринька ще ніколи не була такою розумною. З Outlook Lite ви можете робити більше з однієї поштової скриньки в будь-якій мережі, надаючи більше можливостей приватним особам, школам, університетам і малим підприємствам, які користуються мобільними телефонами з обмеженими ресурсами. Незалежно від того, чи ви підключили електронну пошту малого бізнесу, шкільну або особисту електронну пошту, Outlook Lite охоплює всі ваші потреби.

Outlook Lite email app

Популярність серед користувачів Android

Поштова програма Outlook Lite була добре сприйнята користувачами Android по всьому світу: з моменту запуску в серпні 2022 року її завантажили понад 5 мільйонів разів. Популярність програми можна пояснити її легким дизайном, який дозволяє легко встановлювати та використовувати її на малопотужних телефонах Android. Він також забезпечує просту та ефективну роботу з електронною поштою, що важливо для користувачів, які покладаються на електронну пошту для спілкування.

Однак деякі користувачі повідомляли про проблеми з додатком, такі як високе використання пам'яті та зависання. Корпорація Майкрософт визнала ці проблеми та працює над їх вирішенням у майбутніх оновленнях. Тим часом користувачі можуть спробувати очистити кеш і дані програми або перевстановити програму, щоб розв'язати ці проблеми.

Висновок

Поштову програму Microsoft Outlook Lite для Android завантажили понад 5 мільйонів разів по всьому світу, що робить її популярним вибором серед користувачів Android. Легкий дизайн і основні функції програми роблять її чудовим варіантом для малопотужних телефонів Android. Однак деякі користувачі повідомляють про проблеми з програмою, над вирішенням яких працює корпорація Майкрософт. Загалом, програма Outlook Lite є надійним та ефективним поштовим клієнтом для користувачів Android.

Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: