Нова пошта: Відкриття нового відділення в Брно

Nova Post вже має третє відділення в Чехії.

Нове відділення щоденно працює за адресою: Trnitá 491/5, 602 00. Клієнти можуть відправляти та отримувати документи та посилки до 30 кг з України, з терміном доставлення в Україну від 5 днів.

«Відкриття відділення в Брно дає нам можливість стати ще ближчими до чеського бізнесу та підприємців, адже місто є економічним центром і бізнес-осередком країни. Але це тільки початок нашого розвитку. Наступного року ми плануємо відкрити відділення ще у 4 чеських містах: Пльзень, Острава, Ліберець та Чеське Будейовіце», — сказав Володимир Стеренчук, СЕО Nova Post в Чехії та Словаччині.

Крім того, для клієнтів у Чехії доступна кур'єрське доставлення та адресний забір вантажів до 1000 кг. Іншими словами, кур'єр Nova Post може забрати відправлення з будь-якої адреси по країні, де це буде зручно для клієнта, і в зазначений час.

Нагадаємо, що Nova Post увійшла на ринок Чехії у червні та відкрила одразу два відділення у Празі — вантажне до 1000 кг і поштове до 30 кг. За 6 місяців компанія успішно доставила 30 000 відправлень.

Cool
3
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: