Відкрийте для себе нові захопливі функції iOS 17.2

Нещодавно Apple випустила iOS 17.1, яка вийшла на всіх сумісних iPhone у жовтні. Невдовзі після її випуску Apple розпочала активну роботу над iOS 17.2, яка має принести цілу низку нових функцій та змін

На даному етапі iOS 17.2 знаходиться в стадії бета-версії, що дозволяє розробникам і публічним бета-користувачам побачити та протестувати нову ОС. З цієї бета-версії ми дізналися про всі нові функції та зміни, які з'являться в новому оновленні

Коли мій iPhone отримає iOS 17.2?

Apple випустила чотири різні бета-версії iOS 17.2. Судячи з попередніх випусків, нове оновлення, схоже, буде доступне широкому загалу в найближчі пару тижнів.Якщо бути точним, 9to5Mac стверджує, що стабільна версія з'явиться на загальнодоступних пристроях до кінця цього року

Все, що нового в iOS 17.2

Отже, Apple вже показала значну частину функцій iOS 17.2 в публічних бета-версіях. Ось все, що нового в цьому оновленні сьогодні:

Додаток «Щоденник»

Однією з найголовніших особливостей iOS 17.2 є додавання нового додатку «Щоденник». Так, це той самий додаток, який Apple показала ще на цьогорічній конференції WWDC. Згідно з офіційним анонсом, цей додаток представлятиме «абсолютно новий спосіб цінувати моменти життя». Він також допоможе зберегти ваші дорогоцінні спогади.

Journal App

На момент офіційного запуску додаток «Щоденник» буде доступний лише для iPhone з останньою версією iOS. Apple поки що не повідомила про плани щодо того, коли додаток з'явиться на комп'ютерах Mac та iPad

Спільні плейлисти в Apple Music та інші зміни

Apple включила можливість створювати спільні плейлисти в Apple Music у перших трьох бета-версіях iOS 17.2. Вперше Apple анонсувала цю функцію ще на цьогорічній конференції WWDC.Під час презентації Apple тизерила, що вона з'явиться пізніше цього року.

Apple Music on iOS 17.2

Однак у бета-версії 4 iOS 17.2 Apple прибрала можливість створювати спільні плейлисти в Apple Music. Отже, є ймовірність, що Apple може не включити цю функцію в наступне оновлення.

Але хороша новина полягає в тому, що в iOS 17.2 Apple Music обов'язково отримає більше нових функцій. Одна з них називається «Улюблені пісні», яка автоматично генерує список, враховуючи пісні, які ви «обрали»Ця функція побудована на основі функції «Вибране», яку Apple представила з виходом iOS 17.1.

На додаток до цього, Apple Music в iOS 17.2 може автоматично додавати пісні до вашої музичної бібліотеки, коли ви натискаєте кнопку «Вибране». Ви можете увімкнути цю опцію, зайшовши в додаток «Налаштування», а потім перейшовши до розділу «Музика».

Listening history on iOS 17.2

Нарешті, Apple Music в iOS 17.2 додала можливість вимкнути історію прослуховування, коли ви перебуваєте в режимі фокусування. Apple пояснює: «Виберіть, чи впливатиме прослухана музика на рекомендації та добірки, чи з'являтиметься в „Нещодавно відтвореному“, чи показуватиметься іншим користувачам Apple Music».

Просторовий відеозапис в iOS 17.2

Користувачі iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max можуть записувати просторове відео після оновлення до iOS 17.2. Ви знайдете новий перемикач просторового відео для Vision Pro в додатку «Налаштування». Звідти перейдіть до меню «Камера», виберіть «Формати», а потім увімкніть опцію «Просторове відео для Apple Vision Pro»

Spatial video recording

На даному етапі просторове відео записується в роздільній здатності 1080p зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Apple заявляє, що одна хвилина просторового відео займає близько 130 МБ пам'яті.

Звуки сповіщень та реакції в повідомленнях

В iOS 17.2 Apple додала можливість змінювати звук сповіщень за замовчуванням. Ця зміна ґрунтується на iOS 17, яка змінила звук сповіщень на Rebound з Tri-tone. Щоб змінити звуки сповіщень, перейдіть до програми «Налаштування», виберіть «Звуки та тактильні відчуття» і знайдіть опцію «Сповіщення за замовчуванням».

Default notification alerts

Ще одна особливість iOS 17.2 — можливість реагувати на повідомлення за допомогою будь-якого емодзі або стікера в додатку «Повідомлення». Для цього потрібно довго натиснути на повідомлення і вибрати опцію «Додати стікер».

Message reactions on iOS 17.2

Нові віджети та нова опція на кнопці дії

Apple додала три нові віджети для програми погоди: «Деталі», «Схід і захід сонця» та «Щоденний прогноз». Віджет «Подробиці» містить інформацію про індекс ультрафіолетового випромінювання, опади, вітер та багато іншого. Схід і захід сонця дозволяє вам бачити інформацію про схід і захід сонця у вашому місцеперебуванні. Нарешті, щоденний прогноз пропонує інформацію про поточні погодні умови та прогнози погоди для вашого місцеперебування.

New Widgets on iOS 17.2

Користувачі iPhone 15 Pro з iOS 17.2 можуть додати нову функцію на кнопку «Дія»: Перекласти.Якщо її увімкнути, після натискання кнопки «Дія» пристрій ініціюватиме голосовий переклад між двома різними мовами.

Action button

Перевірка контактного ключа для iMessage в iOS 17.2

Apple представила функцію перевірки контактного ключа рік тому, щоб підвищити загальний рівень безпеки програми обміну повідомленнями. Тепер вона доступна в iOS 17.2. Вона дозволяє програмі iMessage переконатися, що повідомлення надходять лише до тих, кому вони призначені.

Contact key verification on iOS 17.2

Інші функції та зміни

Окрім усіх вищезгаданих функцій та змін, в iOS 17.2 з'явилася функція Local Awareness. Вона дозволяє пристрою використовувати приблизне місцеперебування для підвищення точності, надійності та своєчасності екстрених сповіщень.Крім того, з'явився новий приймач AirPlay, який дозволяє обмінюватися контентом з Apple Vision Pro на iPhone.

Крім того, iOS 17.2 закладає основу для функції, яка оновлюватиме iPhone, навіть коли він запечатаний у коробці. Це гарантує, що користувачам не потрібно буде проходити через клопоти з оновленням програмного забезпечення після розпакування нового пристрою.

Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: