Рендери FCC показують нову модель Apple Watch Ultra

Новий варіант Apple Watch Ultra може бути в розробці, оскільки з'явилися нові рендери FCC, що демонструють новий дизайн. Оригінальний Apple Watch Ultra вийшов на ринок у вересні 2022 року, а в цьому році з'явився Ultra 2. Нова лінійка може незабаром отримати новий варіант, і він може бути навіть доступнішим, ніж звичайні моделі. Зазвичай серія Ultra орієнтована на преміумсегмент. Вона призначена для екстремального використання на відкритому повітрі та має преміальні матеріали. Однак, можливо, Apple готує нову модель з більш привабливою ціною, щоб залучити більше користувачів до цього продукту.

Нова модель Apple Watch Ultra помічена у FCC

Хоча Apple Watch Ultra призначений для екстремального використання, деякі користувачі обирають його через відмінний час автономної роботи та міцну конструкцію. Можливо, це спонукає Apple випустити нову модель з таким самим зовнішнім виглядом і часом автономної роботи, але зі зміненими кутами, щоб запропонувати її за більш привабливою ціною.

Рендери FCC показують нову модель Apple Watch Ultra
Копірайт зображення: FCC — Джерело: @ParrotSWD

Нова модель Apple Watch Ultra з'явилася на рендерах від FCC. Зображеннями поділився користувач @ParrotSWD, який їх помітив. Пристрій має такий самий міцний зовнішній вигляд, який є фірмовим дизайном Apple Watch 2. Він також має таке ж розміщення цифрової заводної головки, кнопки Action, решіток динаміків, мікрофонів тощо. Однак є деякі відмінності в цій моделі, які змушують нас вважати, що це ще один продукт, яким довелося пожертвувати заради досягнення кращої ціни

Прототип нової моделі Apple Watch Ultra

Наприклад, і Apple Watch Ultra, і Ultra 2 мають міцний титановий корпус аерокосмічного класу з металевою кнопкою «Дія». Вони також мають підібрані за кольором задні панелі з кераміки та сапфірового скла. На нових рендерах Watch Ultra має чорну керамічну задню панель, подібну до Apple Watch Series 9. Крім того, кнопка «Дія», схоже, була перероблена і зроблена з пластику

Apple Watch Ultra

Було б дуже цікаво побачити більш доступну модель Watch Ultra. Пристрій має чудові технічні характеристики, такі як величезна батарея та міцна конструкція, що дозволяє йому витримувати екстремальне використання. Однак його преміальна ціна робить його нездійсненною мрією для деяких користувачів. Хоча більш доступна модель є цікавою, Apple ще має підтвердити це. Крім того, Apple зобов'язана надсилати різні прототипи до FCC перед офіційним запуском. Зважаючи на нещодавній випуск Watch Ultra 2, до випуску іншої моделі може бути ще дуже далеко. Тож будемо чекати на нові свідчення, що вказують на випуск такої моделі.

Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: