Кращі Bluetooth-навушникі, які варто купити до кінця 2023 року

Навушники Bluetooth перетворилися на невід'ємні аксесуари для більшості людей, особливо зі зменшенням кількості роз'ємів для навушників у сучасних смартфонах. Вони пропонують практичну, компактну і легку альтернативу або доповнення до дротових навушників. Хоча спочатку вони були дорогими, зараз ринок пропонує широкий вибір бездротових навушників вартістю від 40 доларів до понад 300 доларів за преміум-моделі. У цій статті ми пропонуємо вам вичерпну добірку найкращих бездротових навушників, доступних у 2023 році.

Найкращі Bluetooth-навушники, які варто купити у 2023 році

Apple AirPods Pro 2 (Lightning): Найкращі бездротові навушники 2023 року

Apple AirPods Pro 2 USB-C


Apple AirPods Pro 2 (Lightning) стають найкращими бездротовими навушниками 2023 року, що збігається з дебютом iPhone 14. Ці навушники зберігають звичну форму, легко кріпляться до вушної раковини, а корпус з динаміком повторює традиційний дизайн.AirPods Pro 2 підкреслили свою виняткову якість звуку, зміцнивши свою позицію як найкращих на ринку незалежно від використання зі смартфоном. Незалежно від того, чи слухаєте ви музику, фільми або телепередачі, ці навушники можуть похвалитися ексклюзивними підсилювачами та динамічними драйверами, посиленими чіпом H2 для бездоганної просторової передачі звуку.

Комфорт залишається незмінним під час тривалого використання, а пряма взаємодія забезпечує такі функції, як активація, налаштування треку, регулювання гучності та виклик Siri. Однак технологія Spatial Audio вимагає наявності пристрою Apple, що обмежує її доступність для користувачів Android.

Чіп H2 сприяє покращенню продуктивності активного шумозаглушення (ANC), ефективно приглушуючи повсякденні шуми, такі як рух транспорту, звуки метро та розмови. Не претендуючи на першість на ринку, ANC залишається високоефективним. Збалансоване і чітке відтворення низьких, середніх і високих частот забезпечує приємні слухові відчуття. Під час тестування час роботи від акумулятора перевищив 5 годин, час заряджання — 2 години, а для додаткової зручності кейс підтримує бездротове заряджання.

Sony WF-1000XM4: Найкраща альтернатива AirPods

Sony WF-1000XM4 – Best Overall ANC Earbuds

Дебютувавши у 2017 році, WF-1000X ознаменували собою напад Sony на привабливі бездротові навушники, а четверта ітерація ще більше вдосконалила їх завдяки більш компактному дизайну. Незважаючи на загалом зручну посадку, перехід від силіконових вкладишів до більш ізолюючих пінопластових може сподобатися не всім.

Незважаючи на те, що навушники мають сертифікат IPX4, вони не призначені спеціально для занять спортом, оскільки підтримка може бути не ідеальною під час таких видів діяльності, як біг. З точки зору звуку, WF-1000XM4 забезпечують дуже приємний досвід, що характеризується точним звуком і бездоганною просторовою локалізацією. Загальний звуковий профіль не є нейтральним, з яскраво вираженими басами і середніми частотами, але він безперечно приємний. Слід зазначити, що активне шумозаглушення встановлює галузевий стандарт, перевершуючи свої аналоги.

Завдяки похвальному часу автономної роботи понад шість годин на одному заряді з увімкненим активним шумозаглушенням і можливістю забезпечити два повних заряди через кейс, WF-1000XM4 виділяється серед інших. Крім того, додаток Sony додає цінності, дозволяючи користувачам налаштовувати звуковий профіль навушників відповідно до особистих уподобань.

На зміну вражаючим WF-1000XM4 прийшли їхні спадкоємці — WF-1000XM5. Ці навушники мають компактніший дизайн, підвищений комфорт і додаткову перевагу — багатоточковий Bluetooth, що знаменує собою помітну еволюцію. Зберігаючи похвальний час автономної роботи, точні елементи керування і майже бездоганну якість звуку, вони є значним оновленням. Однак варто зазначити, що вони, можливо, не перевершать AirPods Pro 2 з точки зору активного шумозаглушення.

Huawei FreeBuds Pro 3: універсальні бездротові навушники

Huawei FreeBuds Pro 3

Продовжуючи свій шлях на ринку Bluetooth-навушників, Huawei представляє FreeBuds 3 Pro. Хоча дизайн залишається класичним, інновація полягає в конструкції, що включає другий випромінювач для відтворення складних звуків, особливо в діапазоні високих частот.

Huawei FreeBuds 3 Pro мають широку частотну характеристику від 14 Гц до 48 кГц, що дозволяє отримати різноманітні звукові враження. Результат — добре збалансований звуковий почерк для бездротових навушників, хоча високі частоти трохи більш виражені. Прослуховування музики забезпечує платформу для демонстрації кожного голосу та інструменту, хоча варто відзначити потенційну втому слуху на високій гучності.

Для щоденної зручності додаток Huawei AI Life полегшує управління підключенням навушників, налаштування параметрів Bluetooth-кодека LDAC і кастомізацію 10-смугового еквалайзера відповідно до особистих уподобань. FreeBuds 3 Pro підтримує різні аудіокодеки, включаючи SBC, AAC, Hi-Res Audio, LDAC і L2HC.

На практиці активне шумозаглушення виявляється ефективним для усунення глухих ударів і навколишніх звуків. Однак, з увімкненим ANC, 4-годинний період використання передує необхідності підзарядки — аспект, в якому конкуренти перевершують. Bluetooth-навушники Huawei за ціною 199 доларів пропонують переконливе співвідношення ціни та якості.

Denon PerL Pro: Преміальна просторова досконалість

Best headphones

Менш відомий японський бренд Denon заслуговує на увагу, особливо завдяки вражаючій моделі PerL Pro, що демонструє акустику найвищого рівня. Ця модель забезпечує надійний і високодинамічний звук, що досягається завдяки використанню динамічних драйверів діаметром 10 мм з потрійною діафрагмою, виготовленою з титану. Така конструкція забезпечує низький рівень спотворень у всьому звуковому спектрі, зберігаючи чистоту звучання навіть на високій гучності.

Окрім приємної якості звуку, PerL Pro має відмінні показники шумозаглушення телефонних дзвінків, пропонуючи ефективну та чутливу систему. Реалізація технології просторової локалізації Dirac є відмінною особливістю, що надає користувачам кілька регульованих рівнів.

З точки зору дизайну, PerL Pro може здатися дещо незвичним через круглу частину, що вписується в павільйон. Хоча це може бути не найкращим варіантом для маленьких вух, тестування показало, що вони надзвичайно зручні. Повністю програмована сенсорна зона додає до користувацького досвіду елемент, що налаштовується і реагує на дії користувача.

Що стосується часу автономної роботи, то при роботі на 50% гучності з активним шумозаглушенням (ANC) і зануренням на +2, PerL Pro працює майже 6 годин 30 хвилин. Зарядний чохол подовжує час роботи до чотирьох додаткових зарядок, забезпечуючи безтурботне щоденне використання. Крім того, чохол сумісний із зарядними пристроями з підтримкою технології Qi, що додає зручності в загальний комплект.

Bose QuietComfort Earbuds II: найкращі Bluetooth-навушники з винятковим шумозаглушенням

Bose QuietComfort Earbuds II – Best Premium Noise-Cancelling Earbuds

Bose представляє похвальне оновлення — QuietComfort Earbuds II, що має більш компактний дизайн для своїх бездротових навушників. Новий форм-фактор включає плоску сенсорну поверхню, розташовану на зовнішній стороні вуха, що забезпечує комфорт і адаптивність для всіх форм вух. Примітно, що вага значно зменшилася порівняно з початковою версією.

Значна трансформація спостерігається і в корпусі, який суттєво зменшився. З точки зору звуку, навушники QuietComfort Earbuds II вражають добре виконаним звучанням, що характеризується глибокими басами і ретельно обробленими середніми частотами. Крім того, ці навушники оснащені вбудованим еквалайзером, доступним через додаток Bose Music, що пропонує користувачам гнучкість у налаштуванні звучання.

Однак головною особливістю залишається активне шумозаглушення, яке конкурує лише з AirPods Pro 2 від Apple як найкраще на ринку. Результати вражають, особливо в транспортних сценаріях. Крім того, супровідний додаток дозволяє користувачам точно налаштувати інтенсивність шумозаглушення або прозорість за 11-рівневою шкалою.

З часом автономної роботи майже 7 годин і в цілому 24 години з кейсом, навушники Bose QuietComfort Earbuds II виявляються дуже зручними для щоденного використання. Хоча їхня продуктивність заслуговує на похвалу, деякі користувачі можуть поскаржитися на відсутність багатоточкового Bluetooth і відносно середню якість дзвінків.

Anker Soundcore Liberty 4: Доступна досконалість

Best headphones

Для тих, хто шукає бюджетні, але функціональні Bluetooth-навушники, Anker Soundcore Liberty 4 — вартий уваги варіант. Хоча дизайн не можна назвати революційним, ці навушники зручно носити, а їхньою особливістю є розсувна кришка кейса. Завдяки сертифікації IPX4 вони підходять для використання в спортивних умовах.

Справжня перевага цих бездротових навушників полягає в їхніх звукових характеристиках. Завдяки системі з двома випромінювачами під назвою Astria Coaxial Acoustic Architecture 3.0, навушники Liberty 4 забезпечують точний і детальний звук у різних музичних жанрах. Вона чудово відтворює кожен інструмент і вокальні нюанси. Мікрофон працює добре, точно фіксуючи голоси. Активне шумозаглушення, хоча і не досягає висот Bose або Apple, заслуговує на похвалу.

Незважаючи на відсутність сумісності з протоколами Google Fast Pair і Microsoft Swift Pair, Liberty 4 покладається на Bluetooth для підключення. Додаток Soundcore додає значної цінності, забезпечуючи еквалайзер звуку і навіть відстеження серцевого ритму. Точність вимірювань пульсу вражає, хоча неможливість експортувати дані на такі платформи, як Google Fit або Strava, є недоліком.

Що стосується часу автономної роботи, то користувачі можуть насолоджуватися 9 годинами використання, які зменшуються до 7 годин з увімкненим активним шумозаглушенням. Чохол збільшує цей час до вражаючих 28 годин. Варіанти зарядки включають порт USB-C і бездротову зарядку. Ці навушники за ціною $149 пропонують переконливий баланс доступності та продуктивності.

Huawei FreeBuds 5i: Неперевершена доступність бездротових навушників

Huawei FreeBuds 5i Hi-res

У розгалуженій екосистемі підключених пристроїв Huawei FreeBuds 5i виділяються як свідчення якості за доступною ціною. З точки зору дизайну, ці навушники мають традиційний підхід, проте вони забезпечують комфорт при тривалому носінні, що робить їх ідеальними для тривалих сеансів прослуховування. Максимальний час автономної роботи складає вражаючі 28 годин без активного шумозаглушення, але цей показник дещо зменшується до 18 годин 30 хвилин з активним шумозаглушенням.

Помітною особливістю, що виділяє FreeBuds 5i в своєму ціновому діапазоні, є багатоточковий Bluetooth, що дозволяє одночасно використовувати навушники зі смартфоном і комп'ютером. Додаток AI Life, доступний в магазині Huawei, полегшує незначні налаштування для щоденного використання. Хоча програма сумісна з будь-якими смартфонами, пристрої Huawei розблоковують додаткові функції. Навушники також оснащені сенсорним управлінням, що дозволяє зручно регулювати гучність.

Якість звуку заслуговує на похвалу, а сертифікація Hi-Res Audio Wireless гарантує чудове звучання, помітно підкреслюючи низькі частоти. Крива частотної характеристики вказує на добре збалансований звуковий профіль навушників Huawei FreeBuds 5i. Активне шумозаглушення, хоча і не є новаторською технологією, доводить свою ефективність у зменшенні навколишнього шуму.

Для тих, хто шукає недорогі, але багатофункціональні бездротові навушники, Huawei FreeBuds 5i є вартим уваги вибором.

Sony WF-C700N: Доступні навушники Sony з дивовижними функціями

Sony WF-C700N - Best headphones

Компанія Sony, відома в аудіоіндустрії, представила WF-C700N, і це привертає увагу. Ці компактні та легкі навушники Sony, хоч і виготовлені з ПВХ, що вказує на початковий рівень, привертають увагу своєю доступністю.

Особливістю WF-C700N є вражаюча тривалість роботи від акумулятора. Під час тестування ці навушники протрималися майже 7 годин, що робить їх одними з найкращих у своїй категорії. Без активного шумозаглушення час роботи збільшується до 10 годин. Кейс додає додатковий заряд лише за 90 хвилин.

Окрім витривалості, навушники WF-C700N забезпечують задовільну якість звуку. Звукова характеристика надає перевагу середнім частотам, але завдяки можливості точного налаштування низьких і високих частот можна досягти добре збалансованого звучання. Просторове відтворення також заслуговує на похвалу, демонструючи солідну загальну продуктивність для навушників цього цінового діапазону. Слід зазначити, що активне шумозаглушення, відсутнє в моделі C500, у WF-C700N виправдовує очікування.

Цінове позиціонування стає ключовою перевагою, адже ці навушники доступні за ціною від 120 доларів на старті продажів. А акційні пропозиції потенційно можуть знизити вартість до $100. Для тих, хто шукає недорогі, але багатофункціональні навушники Sony, WF-C700N є переконливим вибором.

Поради та рекомендації щодо вибору найкращих навушників Bluetooth

  • Визначте свій бюджет: Навушники Bluetooth мають широкий діапазон цін, тому важливо визначити бюджет перед тим, як почати покупки. Це допоможе вам звузити вибір і зосередитися на моделях, які знаходяться в межах вашого цінового діапазону.
  • Подумайте про основну мету використання: Для чого ви будете використовувати навушники Bluetooth? Якщо ви плануєте використовувати їх для тренувань, вам знадобиться пара, яка захищає від поту і має надійну фіксацію. Якщо ви використовуєте їх для поїздок на роботу, вам знадобиться пара з хорошим шумозаглушенням і тривалим часом автономної роботи.
  • Виберіть правильну посадку: Bluetooth-навушники бувають трьох основних форм-факторів: накладні, внутрішньоканальні та вкладиші. Навушники-вкладиші забезпечують найкращу якість звуку і шумозаглушення. Але вони також можуть бути громіздкими і незручними для деяких людей. Навушники-вкладиші — більш компактний варіант, але вони можуть не блокувати стільки шуму, як накладні навушники. Внутрішньоканальні навушники — найбільш портативний варіант. Але вони можуть не так добре прилягати до вух, як накладні або внутрішньоканальні навушники.
  • Перевірте якість звуку: Перш ніж купити пару Bluetooth-навушників, обов'язково послухайте їх спочатку. Це дасть вам можливість почути, як вони звучать з вашою улюбленою музикою та фільмами. Зверніть увагу на низькі, середні та високі частоти і переконайтеся, що звук чистий і збалансований.
  • Перевірте час автономної роботи: Bluetooth-навушники мають різні рейтинги часу автономної роботи. Якщо ви збираєтеся користуватися навушниками протягом тривалого часу, вам краще вибрати пару з тривалим терміном служби акумулятора.
  • Розглянемо функції: Деякі Bluetooth-навушники мають додаткові функції, такі як активне шумозаглушення, контроль навколишнього звуку та підтримка голосових помічників. Вирішіть, які функції важливі для вас, і виберіть пару, яка має необхідні вам функції.
  • Почитайте відгуки: Перш ніж купити Bluetooth-навушники, обов'язково прочитайте відгуки інших користувачів. Це дасть вам можливість дізнатися, що інші люди думають про якість звуку, посадку, час автономної роботи та функції навушників.
  • Спробуйте перед покупкою: Якщо є можливість, приміряйте пару Bluetooth-навушників перед покупкою. Це дасть вам можливість побачити, як вони сидять і наскільки вони зручні.
  • Не забувайте про гарантію: Переконайтеся, що на Bluetooth-навушники, які ви купуєте, надається гарантія. Це захистить вас у випадку, якщо навушники вийдуть з ладу.
  • Купуйте у перевіреного продавця: Купуйте навушники Bluetooth у перевіреного продавця, щоб бути впевненим, що ви отримуєте справжній продукт.
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: