Antidetect: Інноваційний прорив для майбутніх етичних хакерів

Vektor T13 Technologies щойно запустила свою систему Antidetect. Вона запобігає шахрайству та слугує інструментом для етичних хакерів-початківців для налагодження програмного забезпечення та вебдодатків.

Antidetect є джерелом хвилювання в технологічній частині інтернету. Розробник Antidetect, компанія Vektor T13, започаткувала навчальний курс, щоб навчити користувачів основам роботи системи Antidetect і тому, як використовувати її для забезпечення власної анонімності в Інтернеті. Крім того, він об'єднав ці два курси, щоб ті, хто хоче дізнатися про етичне хакерство, могли з легкістю здійснити свою мрію і розвинути навички налагодження.

Основи структури захисту від шахрайства

Vektor T13 є творцем системи Antidetect, яка слугує не лише методом забезпечення анонімності та захисту даних в Інтернеті, але й способом для користувачів створювати власні персоналізовані профілі. Як система, вона значною мірою покладається на віртуальні машини, які шифрують особисту інформацію користувача. Не залишаючи місця для помилок або кіберзлочинців, які могли б зламати дані користувача. Крім того, віртуальні машини можуть емулювати існуюче обладнання, операційні системи та різні браузери. Таким чином, кіберзлочинець не зможе проникнути на персональний комп'ютер користувача.

Antidetect надає своїм клієнтам можливість унікального самовираження за допомогою декількох особистостей на одному комп'ютері. Кожна особистість захищена, а будь-які ідентифікатори або відбитки пальців зазвичай виявляються зовнішнім джерелом. І в іншому випадку підробляються через систему. З кожною особистістю користувачі можуть створювати програми, вебдодатки та вебсайти та тестувати їх. А Antidetect може допомогти їм знайти помилки і видалити їх зі своїх додатків.

На відміну від хмарних антивірусних систем і сервісів, Antidetect не збирає приватні та конфіденційні дані користувачів і не продає їх для власної вигоди розробника. Ці приватні дані включають безліч персональних даних користувача на одному комп'ютері, емульовані користувачем системи або рішення користувача. Інші системи захисту, які зазвичай базуються на веббраузері, збирають IP-адреси користувачів, їхні дії під час використання браузера та їхні приватні дані.

Antidetect: Інноваційний прорив для майбутніх етичних хакерів

Додатковий курс з протидії шахрайству для етичних хакерів

Компанія Vektor T13 Technologies та Академія Кібербезпеки спільно створили програму «Етичний злом системи протидії шахрайству». Протягом п'яти місяців вона детально розповідає, як користуватися Antidetect і які тактики використовують кіберзлочинці, провокуючи кібератаки на вебсайти та програми компаній.

Навчальна програма ілюструє, як користувачі системи Antidetect можуть стати кібердетективами та допомагати запобігати кібератакам. Навчаючи їх основам етичного хакінгу. Крім того, курс демонструє, як вони можуть професійно тестувати свої вебсайти та додатки на наявність потенційних вразливостей. Це може призвести до порушення безпеки.

З точки зору бізнесу, програма навчає користувачів, як консультуватися з професійними компаніями та захищати їх від шахрайства. Крім того, вона розповідає, як користувачі можуть обійти блокування при виконанні регіональних транзакцій або методів верифікації.

Про Vektor T13 Technologies

Компанія Vektor T13 Technologies була заснована Дмитром Момотом і наразі має статутний капітал у розмірі $5 млрд. Дмитро, генеральний директор компанії, є фахівцем у відділах інтернет- та інформаційної безпеки та добре обізнаний з анонімністю, безпекою мереж і мобільних пристроїв SS7, системами протидії шахрайству, криміналістичним аналізом і захистом від анонімізації. Час від часу він надає детальну інформацію про ІТ-безпеку на європейських конференціях та допомагає професійним компаніям розв'язувати проблеми безпеки.

Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: