Samsung Smart TV: Приховані перлини можливостей

Сучасні телевізори можуть похвалитися запаморочливим набором функцій, деякі з них корисні, інші – не дуже. Смарттелевізори Samsung Smart TV не виняток. Але окрім стандартних наворотів, ці телевізори мають унікальні функціональні можливості. Вони створені для того, щоб покращити ваш розважальний досвід.

Заінтриговані? Ми занурюємося у скарбницю функцій, які вирізняють смарттелевізори Samsung. Приготуйтеся перетворити свою вітальню на центр першокласних розваг.

Samsung SmartThings – об’єднайте свою інтелектуальну мережу

Samsung SmartThings

Смарттелевізори Samsung виходять за рамки розваг. Пристебніть ремені, щоб зазирнути в майбутнє розумних будинків, доступне завдяки інноваційній функції SmartThings. Ця функція виконує роль центрального концентратора Samsung, об’єднуючи всі сумісні смартпристрої в єдину мережу.

Уявіть, що ви можете керувати освітленням, контролювати камеру дверного дзвінка або навіть отримувати сповіщення про завершення циклу прання. І все це – не встаючи з дивана. Samsung SmartThings дає вам повний контроль. Вона дозволяє перемикати налаштування та відстежувати використання енергії. Ви навіть можете впроваджувати енергоощадні протоколи для своїх розумних приладів.

3D-модель вашої вітальні може здатися химерним доповненням. Але основна функціональність SmartThings вражає. Вона перетворює ваш смарттелевізор Samsung на командний центр вашого розумного будинку. Ви отримуєте неперевершену зручність і контроль над підключеними пристроями.

Розумне калібрування на телевізорі Samsung Smart TV

Samsung Smart Calibration

Смарттелевізори Samsung створені для того, щоб дарувати кінематографічні враження прямо у вашій вітальні. Для цього Samsung пропонує Smart Calibration – інструмент, який оптимізує налаштування телевізора відповідно до задуму режисера.

Виберіть швидке базове калібрування або зануртеся в опцію “професійний рівень”, щоб отримати більш вишукане зображення. Хоча воно може не збігатися з професійним калібруванням, воно покращить ваш досвід перегляду.

Смарттелевізори Samsung також можуть похвалитися режимом Filmmaker Mode стандартним для галузі налаштуванням, яке відключає непотрібну обробку. Це гарантує, що ви дивитеся фільми та серіали саме так, як задумав режисер. Таким чином, ви отримуєте справжній кінематографічний досвід.

Бездоганна інтеграція з телефоном

Phone integration on Samsung TV

Samsung розуміє нашу сучасну реальність. Ми часто користуємося телефонами під час перегляду телевізора. Але що, якби ви могли з’єднати ці пристрої для ще більш зручного перегляду?

Смарттелевізори Samsung пропонують таку можливість. Дзеркальне відображення екрана телефону на телевізорі – ідеальний спосіб ділитися фотографіями або відео на великому екрані. Відчуваєте себе авантюристом? Скористайтеся інноваційною функцією Multi-View, щоб відобразити екран телефону на частину екрана телевізора. Це дозволить вам переглядати два зображення одночасно. Це ідеально підходить для спілкування в соціальних мережах під час перегляду фільму або стеження за спортивним рахунком під час гри.

Samsung навіть пропонує використовувати дзеркальне відображення для віддалених відеодзвінків, що дозволяє вам дивитися контент з кимось, бачачи його реакцію на частині екрану. Це чудовий спосіб залишатися на зв’язку, попри фізичну відстань.

Просторовий звук 360 з телевізорами Samsung Smart TV

360 Degree Audio

Samsung розширює межі телевізійного звуку завдяки інноваційній функції 360 Audio (доступна на деяких моделях). Ця унікальна функція, розроблена для використання з сумісними навушниками Galaxy Buds, створює персоналізований та захопливий досвід прослуховування.

Уявіть, що звук рухається разом з вами – поверніть голову, і звук підлаштується відповідно. Це наче ваша власна звукова сцена, яка ідеально підходить для нічних кіномарафонів, не заважаючи навколишнім.

Зверніть увагу, що ця функція може бути доступна не всім. Якщо у вас першокласна аудіосистема або вам потрібно знизити рівень шуму, можливо, вам більше підійдуть стандартні аудіоопції. Однак для тих, хто шукає персоналізованого звуку, 360 Audio з Galaxy Buds – це те, що треба спробувати.

Синхронізація освітлення для створення ефекту присутності

Samsung TV lighting sync

Коли на екрані смарттелевізора Samsung розгортається захоплива сцена погоні, світло у вашій кімнаті починає пульсувати та змінювати колір синхронно з дією на екрані. Цей ефект занурення стає можливим завдяки сумісності телевізорів Samsung з розумним освітленням Philips Hue.

Керовані безпосередньо з хаба SmartThings, світильники Philips Hue можуть перетворити вашу вітальню на мультисенсорну гавань. Вибирайте з безлічі налаштувань з динамічними світловими ефектами, які реагують на звук, що відтворюється на вашому телевізорі. Хоча ця функція не є ідеальною для всіх жанрів (подумайте про серйозні документальні фільми!), вона ідеально підходить для створення атмосфери під час перегляду бойовиків, музичних кліпів або навіть ігрових сесій.

Зверніть увагу, що ця функція вимагає використання розумних ламп Philips Hue і не є обов’язковою. Однак для тих, хто прагне підняти свій розважальний досвід на новий рівень, поєднання смарттелевізорів Samsung та освітлення Philips Hue створить захопливу атмосферу.

Скористайтеся всіма перевагами багатофункціонального пульта дистанційного керування

Samsung Smart TV remote

У смарттелевізорах Samsung основна увага приділяється зручності користувача, і пульт дистанційного керування не є винятком. Хоча він не може похвалитися всіма наворотами та функціями, які є у деяких конкурентів, він все одно має безліч можливостей, покликаних зробити ваше життя простішим.

Використовуйте голосові команди для керування телевізором за допомогою Bixby або Alexa – ідеально підходить для пошуку контенту або зміни налаштувань без допомоги рук. І забудьте про несамовиті пошуки заряду акумулятора! Samsung пропонує унікальний пульт дистанційного керування на сонячних батареях, який заряджається як від внутрішнього, так і від зовнішнього світла. Просто покладіть пульт лицьовою стороною донизу, коли він не використовується, і він буде готовий до роботи, коли вам знадобиться.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua