Нова пошта відкрила нові відділення в Пльзені та Пардубіце

Нова пошта

Тепер клієнти Нової пошти в Чехії можуть користуватися послугами у 5 містах: Прага, Брно, Ліберець, Пльзень та Пардубіце. У нових відділеннях клієнти можуть отримувати та відправляти посилки вагою до 30 кг до або з України, а також до/з будь-якої європейської країни, де працює Нова пошта (крім Молдови, Румунії та Великої Британії).

Адреси нових відділень Нова пошта:

  • Пльзень: Mikulášské nám. 630/2, 326 00
  • Пардубіце: Sladkovského 458, 530 02

Обидва відділення працюють з понеділка по суботу. Термін доставлення з України складає від 5 робочих днів. Також доступна послуга кур’єрського доставлення на будь-яку адресу у Пльзені та Пардубіце, яка оплачується додатково.

“Для зручності наших клієнтів ми плануємо відкриття відділень у містах Острава, Млада Болеслав та Чеське Будейовіце. Ми також маємо намір розширити мережу відділень всередині вже існуючих бізнесів, тому запрошуємо до співпраці власників магазинів, супермаркетів, коворкінгів, хімчисток та інших закладів,” – зазначив Андрій Артеменко, СЕО компанії в Чехії.

Нагадаємо, що Нова пошта вже має відділення у 13 європейських країнах, зокрема в Естонії, Польщі, Литві, Латвії, Чехії, Румунії, Німеччині, Словаччині, Італії, Іспанії, Угорщині, Молдові та Великій Британії.

Детальніше про швидке доставлення з України до будь-якого населеного пункту в Чехії читайте за посиланням.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua