One UI 7: Всі чутки та функції, які можуть бути доступні користувачам смартфонів Galaxy

Наразі Google запускає програму публічної бета-версії Android 15. Очікується, що стабільна версія нового оновлення Android вийде пізніше цього року. Користувачі Google Pixel будуть першими, хто випробує оновлення, а інші виробники наслідуватимуть їхній приклад. Samsung також готується до випуску One UI 7, який базується на Android 15. One UI 7 принесе кілька покращень користувацького інтерфейсу та користувацького досвіду.

Нещодавні натяки свідчать про те, що One UI 7 значно покращить користувацький інтерфейс та користувацький досвід. За даними IceUniverse, One UI 7 від Samsung матиме набагато кращий користувацький інтерфейс та користувацький досвід. Apple нещодавно випустила свою основну мобільну операційну систему iOS 18, яка включає численні поліпшення і нові функції, керовані штучним інтелектом.

Хоча Samsung вже представила Galaxy AI, над інтерфейсом і користувацьким інтерфейсом ще потрібно попрацювати. Попри першокласне апаратне забезпечення, телефони Galaxy від Samsung відстають від iPhone від Apple у плані стабільності програмного забезпечення, системної анімації та елементів користувацького інтерфейсу.

Компанія постійно вдосконалює One UI з кожною ітерацією, але Samsung має ефективно розв’язувати проблеми, щоб скоротити розрив зі своїм конкурентом. One UI 7 має на меті досягти рівня iOS від Apple з погляду UI та UX.

Розгортання One UI 6.1One UI 7

Наступного місяця Samsung випустить нову інтерфейсну оболонку One UI 6.1.1 на базі Android 14. Старі складні телефони також отримають це оновлення по повітрю. Флагмани серії Galaxy S також отримають оптимізацію системи та деякі нові функції.

Поки всі з нетерпінням чекають на One UI 7, буде цікаво подивитися, як Samsung конкурує з Apple, яка є лідером у сфері операційних систем. У One UI 6 Samsung зробила помітні покращення і додала нелінійну анімацію. Однак їм все ще потрібно вдосконалити стабільність і функціональність користувацького інтерфейсу.

Очікувані функції Galaxy One UI 7 One UI 7

Хоча офіційні деталі все ще тримаються в таємниці, на основі чуток та витоків, ось ТОП-5 очікуваних особливостей One UI 7:

  1. Вертикальна панель додатків: Потенційний перехід від горизонтальної панелі додатків до вертикальної для полегшення навігації, особливо на великих екранах телефонів.

  2. Покращений стан акумулятора: Нові функції, які надають користувачам більш детальну інформацію про стан акумулятора та оптимізують цикли заряджання для подовження терміну служби акумулятора.

  3. Функції, орієнтовані на конфіденційність: Очікується, що Samsung представить нові інструменти для забезпечення конфіденційності, можливо, включаючи пісочницю для ізоляції та запуску потенційно ризикованих додатків у безпечному середовищі.

  4. Покращений професійний режим: Ентузіасти фотографування можуть порадіти потенційному оновленню режиму Pro Mode в додатку камери, який пропонує більше ручного керування та детальних налаштувань для отримання професійного вигляду фотографій.

  5. Настроювані іконки: One UI 7 може дозволити користувачам персоналізувати іконки додатків за межами попередньо встановлених тем, що дозволить їм створити унікальний та індивідуальний естетичний вигляд домашнього екрана.

Важливе зауваження: Ці функції засновані на чутках і можуть не бути остаточним списком. Нам доведеться дочекатися офіційного релізу One UI 7, щоб дізнатися напевно.

Висновок

З Android 15 від Google на горизонті та багатофункціональною iOS 18 від Apple, яка вже запущена, Samsung готується до власного оновлення на базі Android 15: One UI 7. Ця нова ітерація значною мірою зосереджена на покращенні користувацького інтерфейсу (UI) та користувацького досвіду (UX), прагнучи подолати розрив з програмним забезпеченням Apple.

Хоча One UI 6 приніс нелінійну анімацію, дехто стверджує, що програмне забезпечення Samsung все ще відстає у стабільності та загальному UX. One UI 7 розв’язує цю проблему з головою, і, за чутками, має такі функції, як вертикальна панель додатків для зручнішої навігації та покращене управління станом акумулятора. Також розробляються функції, орієнтовані на конфіденційність, такі як “пісочниця” для додатків. Любителі фотографування оцінять потенційно оновлений режим Pro Mode з більш деталізованими елементами керування. Кастомізація може поширюватися на іконки додатків, що дозволить користувачам створювати по-справжньому персоналізований домашній екран.

Хоча ці функції захопливі, важливо пам’ятати, що вони засновані на витоках. Офіційні деталі залишаються в таємниці. З усім тим, фокус One UI 7 на користувацькому інтерфейсі та UX є чіткою відповіддю на відгуки користувачів та домінування Apple у цій сфері. Чи дійсно One UI 7 закриє цю прогалину, ще належить з’ясувати, але це означає, що Samsung прагне забезпечити більш вишуканий і зручний користувацький досвід на своїх пристроях Galaxy.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua