Процесор та ігрові характеристики Realme GT 6 розкрито напередодні запуску

Компанія Realme готується до запуску свого телефону GT на світовому ринку. Дебют Realme GT 6 відбудеться 20 червня, як підтвердила компанія. До того, як телефон буде представлений, Realme почала тизерить деякі основні особливості телефону, включаючи процесор та ігрові функції.

Realme обирає Snapdragon 8s Gen 3

Realme GT 6 P

Лінійка Realme GT орієнтована на інтенсивних користувачів, таких як геймери. Отже, продуктивність є пріоритетом для телефонів GT, і GT 6 не є винятком. Тому Realme обрала процесор Snapdragon 8s Gen 3. Snapdragon 8s Gen 3 заснований на 4-нм архітектурі, що забезпечує високу ефективність. Процесор має вісім ядер, що складаються з одного ядра Cortex-X4 з тактовою частотою 3000 МГц, чотирьох ядер Cortex-A720 з тактовою частотою 2800 МГц і трьох ядер Cortex-A520 з тактовою частотою 2000 МГц. У бенчмарку AnTuTu він набрав 1,65M, що є пристойним результатом. Отже, у геймерів не повинно виникнути проблем із запуском будь-яких ігор на Realme GT 6 завдяки Snapdragon 8s Gen 3.

Додаткові функції Realme GT 6

Realme GT 6 P

Realme також анонсувала телефон з найбільшою у світі системою охолодження Dual VC Cooling. Це гарантує, що пристрій залишатиметься прохолодним під час великих навантажень, таких як тривалі ігрові сесії. На додаток, є також додаткова функція для геймерів: “Geek Power Tuning” Ця функція дозволяє налаштувати чипсет відповідно до ваших вимог. Залишається почекати та подивитися, як це працює насправді.

Функції штучного інтелекту також в центрі уваги

Засновник і генеральний директор Realme Скай Лі дав інтерв’ю Forbes, в якому обговорив деякі деталі про майбутній Realme GT 6. Він наголосив на функціях штучного інтелекту в телефоні. Ось цитата з інтерв’ю:

“Конкуренція в індустрії зміститься від апаратного забезпечення до поєднання апаратного забезпечення, програмного забезпечення та загальних технологічних можливостей. Штучний інтелект стає наступним гарячим місцем боротьби, ШІ-зображення, голос і взаємодія стануть трьома основними тенденціями майбутнього розвитку ШІ”.

Отже, ми можемо очікувати певних досягнень ШІ з Realme GT 6. Наразі офіційна цільова сторінка телефону демонструє функцію “AI Smart Removal”, за допомогою якої користувачі можуть видаляти будь-які небажані об’єкти з фотографій. Однак, ми зможемо ближче познайомитися з цією функцією, коли телефон офіційно надійде в продаж 20 червня.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua