В очікуванні Call of Duty Black Ops 6: Найкращі ігри-шутери, в які можна пограти зараз

Call of Duty

Щорічний цикл Call of Duty – це знайомий танець. Ви отримуєте новий захопливий реліз, за яким слідують місяці відточування майстерності. Але щойно початкове хвилювання вщухає, вас починає кликати знайомий свербіж за новим полем бою.

Цього року, коли Modern Warfare 3 не виправдала очікувань, очікування Black Ops 6 здається досить довгим. На щастя, осінній реліз Black Ops 6 підтверджено, і ажіотаж вже відчутний. Black Ops, за рідкісним винятком Black Ops 4, ніколи не пропускала жодного удару, забезпечуючи постійно відшліфований і вишуканий ігровий досвід.

Але що робити, коли хочеться багатокористувацького екшену в стилі Black Ops, а Black Ops 6 залишається привабливо недоступною? До запуску залишилося кілька місяців. Перегляд попередніх ігор Call of Duty може не задовольнити бажання отримати стрімкий тактичний шутер із нотками футуризму. Традиційна Call of Duty часто фокусується на сучасних військових діях або епосі Другої світової війни, залишаючи прогалину для тих, хто шукає щось трохи інше.

Не бійся, солдате! Список очікування Black Ops 6 не повинен бути виснажливим. Вийдіть за межі знайомої території Call of Duty і відкрийте для себе світ фантастичних шутерів, які чекають на вас. Ми дослідили ігровий ландшафт, щоб визначити найкращі ігри, які допоможуть вам розважитися, відточити свої навички та заповнити прогалину до виходу Black Ops 6. Можливо, ви навіть відкриєте для себе нового фаворита!

Titanfall 2 – Call of Duty, але з мехамиTitanfall 2

Шукаєте знайоме відчуття Call of Duty з великою дозою інновацій? Зверніть увагу на Titanfall 2 від Respawn Entertainment. Це студія, заснована не ким іншим, як творцями оригінальної Call of Duty!

Це не прямий наступник Black Ops. Але Titanfall 2 передає суть того, що робить серію такою привабливою. Вона додає науково-фантастичних елементів з появою величезних механізованих титанів.

Але Titanfall 2 – це не лише колосальні роботи. Піший бій – це шалений балет швидкості та спритності. Вивчайте біг по стінах, захвати та реактивні стрибки, щоб переміщатися по картах з неперевершеною плавністю. Кожна сутичка – це адреналінова гонитва, коли ви пролітаєте повз ворогів, випускаючи потік куль.

Для тих, хто прагне більш тактичного досвіду, Titanfall 2 пропонує легку MOBA. Боти, керовані штучним інтелектом, стратегічно розміщені по карті, дають змогу гравцям усіх рівнів майстерності зробити свій внесок у перемогу. Не варто також недооцінювати кампанію. Можливо, вона не відображає типовий шпигунський наратив Black Ops. Але це майстерно зроблена гостросюжетна гра, не схожа на все, що вам доводилося бачити в FPS раніше.

Де купити – PlayStation Store, Xbox Store, Steam

Counter Strike 2 – сучасний погляд Valve на багатокористувацький шутер

Counter Strike 2

Жадаєте напруженого змагального багатокористувацького режиму Black Ops, але бажаєте більш складних випробувань? Counter-Strike 2 – це справжнє випробування тактичної майстерності.

Сприймайте Black Ops як тренувальний майданчик. У Counter-Strike 2 кожен ваш крок продуманий до дрібниць. Один невірний крок, наприклад, гучний звук кроку, може означати поразку для всієї вашої команди.

Опанування фізики віддачі та кулі стає вирішальним – часи лазерної зброї минули. Але подолайте ці виклики, і гострі відчуття від того, що ви перехитрили та переграли свого супротивника, досягнуть незрівнянних висот.

Якщо стратегічна глибина та високі ставки змагань розпалюють ваш запал, Counter-Strike 2 – ідеальний тренувальний майданчик для опанування Black Ops 6. Просто будьте готові залишити аркадний екшен позаду і вступити в царство справжнього тактичного домінування.

Де купити – Steam

Rainbow Six Siege – тактичний шутер з більшою стратегічною глибиною, ніж Call of Duty

Rainbow six siege

Любите Black Ops за різноманітність персонажів та стратегічну глибину? Rainbow Six Siege пропонує ідеальне поєднання.

Цей тактичний шутер може похвалитися такою ж інтенсивністю, як і Counter-Strike 2. Але він має вирішальну родзинку: унікальні оператори. Обирайте з десятків спеціалістів, кожен з яких має особливі навички, зброю та ролі.

Rainbow Six Siege підвищує рівень тактики завдяки динамічному руйнуванню. Потрібно дістатися до нижньої цілі? Підірвіть дірку в підлозі! Вороги ховаються за стіною? Обсипте їх кулями і, можливо, отримаєте вдалий хедшот.

Крива навчання крута, але подорож винагороджується. Від першого до сотого матчу ви будете прагнути до того бентежливого моменту, коли вам вдасться завдати переможного удару. Якщо ви жадаєте стратегічної глибини і гострих відчуттів від кастомізації, Rainbow Six Siege – ідеальний тренувальний майданчик для освоєння Black Ops 6.

Де купити – Steam, PlayStation Store, Xbox Store

Battlefield 2042: Call of Duty, але з більшими картами та технікою

Battlefield 2042

Black Ops – це фантастика, але що, якщо ви прагнете масштабної війни, яка затьмарює навіть найбільші матчі Call of Duty? Зверніть увагу на Battlefield 2042.

Ця багаторічна франшиза пропонує виразну альтернативу, хоча вона ще не досягла висот Black Ops. Хоча запуск Battlefield 2042 був невдалим, розробники розгладили зморшки, зробивши її гідним суперником.

З погляду часу, 2042 ідеально відповідає естетиці Black Ops найближчого майбутнього. Очікуйте на знайому зброю з дотиком науково-фантастичного чуття для захопливого повороту.

Але справжня відмінність полягає в масштабі. Battlefield 2042 занурює вас в епічні битви на 128 гравців на сучасних консолях і ПК – досвід, який не має собі рівних у Black Ops. Масштабні мапи в поєднанні з добре розставленими цілями та ігровим процесом на основі загону гарантують, що ви завжди будете відчувати, що робите свій внесок у бій. Якщо ви прагнете грандіозних битв і нового погляду на війну найближчого майбутнього, Battlefield 2042 – ідеальна розминка перед Black Ops 6.

Де купити – Steam, PlayStation Store, Xbox Store

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua