Google Chrome: Швидкість роботи зросла на 72% завдяки останньому оновленню

Google Chrome

Інтернет став невіддільною частиною повсякденного життя, а браузери – найважливішим інструментом для навігації в цифровому ландшафті. Google Chrome залишається домінівним гравцем, але конкуренція з боку таких браузерів, як Safari та Edge, є жорсткою. Нещодавно компанія Google оголосила про суттєве покращення продуктивності Chrome.

Speedometer 3.0, бенчмарк, спільно розроблений Google, Mozilla, Microsoft і Apple, оцінює продуктивність браузера з використанням сучасних вебнавантажень. З моменту його запуску в травні Google уважно стежить за продуктивністю Chrome в рамках цього тесту. У статті, опублікованій на сайті проєкту Chromium, який є основою для Chrome з відкритим вихідним кодом, було виявлено значне збільшення на 72% показника спідометра Chrome завдяки цілеспрямованій оптимізації від Google. Це означає, що загальна швидкість роботи додатків зросла майже на 50%.

Google Chrome прискорюється: значний приріст продуктивності зафіксовано в останніх бенчмарках

Google Chrome

У статті детально описано аналіз поведінки браузера Chrome у тестах Speedometer, проведений компанією Google. Цей аналіз призвів до цілеспрямованої оптимізації, з ключовим акцентом на вдосконаленні JavaScript-рушія Chrome V8. Зокрема, тести продуктивності браузера, проведені на пристроях на базі процесорів Arm, які дедалі частіше використовуються в ноутбуках і смартфонах, показали, що Chrome є найшвидшим браузером серед популярних браузерів. Ці результати навіть показали розрив у продуктивності між Chrome і конкурентами на основі Chromium, такими як Edge і Firefox.

Суттєве зростання показників спідометра на 72% свідчить про те, що за останні місяці компанія Google зробила значний крок у прискоренні роботи Chrome. Ці покращення означають відчутний приріст продуктивності для користувачів, що покращує їхній загальний досвід роботи в Інтернеті.

Цей розвиток має значні наслідки для ринку браузерів. Оскільки конкуренція посилюється, прагнення Google оптимізувати продуктивність Chrome гарантує, що він залишиться привабливим вибором для користувачів, які надають перевагу швидкості та ефективності. Буде цікаво подивитися, як інші виробники браузерів відреагують на ці досягнення і чи зможуть вони впровадити подібні оптимізації, щоб подолати розрив у продуктивності.

Хоча в кінці статті ми запрошуємо читачів залишити свої відгуки, важливо враховувати ширші фактори, що виходять за рамки тестів. На реальну продуктивність браузера можуть впливати різноманітні елементи, такі як користувацькі розширення, апаратні можливості та індивідуальні звички користувача. Варто також зазначити, що Спідометр, хоча і є цінним інструментом, вимірює лише певний набір вебвзаємодій. Зрештою, користувачі повинні враховувати свої індивідуальні потреби та уподобання при виборі браузера.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua