Анонсовано Snapdragon 6s Gen 3: Що нового в чипі середнього класу від Qualcomm

Компанія Qualcomm тихо представила Snapdragon 6s Gen 3, свою останню пропозицію в сегменті мобільних процесорів 5G середнього класу. Хоча Snapdragon 6s Gen 3 позиціюється як чип нового покоління, він має модельний номер SM6375, який збігається з раніше випущеним Snapdragon 695 з 2021 року. Це свідчить про те, що 6s Gen 3 – це, по суті, вдосконалена версія свого попередника, а не абсолютно новий дизайн.

Основне поліпшення полягає в центральному процесорному блоці (CPU). Snapdragon 6s Gen 3 може похвалитися ядрами Qualcomm Kryo з тактовою частотою до 2,3 ГГц, порівняно з 2,2 ГГц у Snapdragon 695. Це означає скромний приріст тактової частоти на 4,5%, що дає потенційний приріст продуктивності для повсякденних завдань і обробки додатків.

Однак деталі щодо графічного процесора (GPU) залишаються неясними. Хоча в офіційному анонсі згадується графічний процесор Qualcomm Adreno, немає жодного підтвердження будь-яких оновлень. Витоки бенчмарків свідчать про те, що в ньому збережено графічний процесор Adreno 619, присутній у Snapdragon 695, що вказує на відсутність значних змін у можливостях обробки графіки.

Qualcomm представляє Snapdragon 6s Gen 3: вдосконалену платформу 5G середнього класу

Зв’язок залишається сильною стороною Snapdragon 6s Gen 3. Він інтегрує 5G-модем-RF систему Snapdragon X51, що підтримує як sub-6, так і mmWave для універсального доступу до 5G. Крім того, система мобільного зв’язку Qualcomm FastConnect 6200 забезпечує 2×2 Wi-Fi 6 для надійної бездротової мережі.

Платформа також містить потрійний 12-бітний процесор сигналу зображення (ISP), що потенційно дозволяє покращити функціональність камери в смартфонах середнього класу на базі 6s Gen 3. Чип виготовляється за тим же 6-нм техпроцесом, що і його попередник, що забезпечує ефективне управління енергоспоживанням. Крім того, він зберігає підтримку технології швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 4, що дозволяє швидко заряджати акумулятори сумісних пристроїв.

Хоча офіційні анонси не розкривають перший смартфон на базі Snapdragon 6s Gen 3, витоки бенчмарків вказують на те, що це буде майбутній moto G85. Це говорить про те, що 6s Gen 3 знайде своє місце в наступному поколінні смартфонів середнього класу. Потенційно пропонуючи баланс між доступністю та покращеною обчислювальною потужністю.

Варто зазначити, що в інформації про продукт також згадується варіант з номером моделі SM6370, в якому відсутні можливості 5G. Це говорить про те, що Qualcomm може також запропонувати версію Snapdragon 6s Gen 3 з підтримкою 4G LTE. Для ринків з обмеженою інфраструктурою 5G або для пристроїв, орієнтованих на більш бюджетний сегмент.

На закінчення, Snapdragon 6s Gen 3 являє собою скромне оновлення в порівнянні з Snapdragon 695. Основна увага приділяється дещо підвищеній продуктивності процесора при збереженні основних функціональних можливостей попередника. Наявність потенційного варіанту 4G LTE ще більше розширює сферу застосування чипа. Це робить його слушним варіантом для живлення ширшого спектра смартфонів середнього класу в постійно мінливому мобільному ландшафті.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua