5 головних причин, чому Google Photos просто кращий

Існує велика кількість сервісів для обміну та зберігання фотографій. Хоча всі вони мають свої унікальні переваги, Google Photos просто робить щось краще за інших.Звісно, якщо вам не подобаються хмарні сховища фотографій, Google Gallery – це саме те, що вам потрібно.

Але навіть у цьому випадку вам варто хоча б раз спробувати Google Photos. Цікаво, чому? Ну, саме про це ми та поговоримо в цьому посібнику. Тож не будемо змушувати вас чекати й перейдемо одразу до справи.

Google Photos має потужний інструмент пошуку

Google Photos search

Минули ті дні, коли ви без кінця прокручували свою фототеку. Google Photos може похвалитися функцією пошуку, яку можна назвати просто чарівною. Уявіть собі: ви хочете пережити заповітні канікули з найкращим другом десятирічної давнини.Просто введіть його ім’я, і він створить персоналізовану галерею.

Але магія на цьому не закінчується. Бажаєте здійснити цифрову мандрівку стежками пам’яті, наповненими захопливими краєвидами? Введіть “гори” або “море”, і Google Photos миттєво покаже всі фотографії, на яких зображені ці захопливі краєвиди. Ще цікавіше те, що сервіс вміє розпізнавати об’єкти та навіть домашніх тварин. Тож пошук чарівних моментів з вашим пухнастим улюбленцем перетвориться на легку прогулянку.

І ось вишенька на торті: Google Photos стане ще розумнішим. З майбутньою інтеграцією Gemini пошук і впорядкування вашої бібліотеки перетвориться на безпроблемний процес.

Функція “Спогади”, яка має сенс

Google Photos

Наші фототеки переповнені тисячами відзнятих моментів. Але давайте будемо чесними – просіяти їх усі може бути непростим завданням. На щастя, функція “Спогади” в Google Photos налітає, як цифровий джин. Вона перетворює ваші фотографії та відео на скарбницю ностальгії.

Тільки уявіть: Google Photos розумно відбирає найяскравіші моменти з ваших фото та відео. Ваші моменти перетворюються на захопливу часову шкалу, яка розповідає історію вашого життя. Що ще важливіше, функція “Спогади” діє як персональна машина часу. Вона нагадує вам про давно забуті моменти. Ви можете знову пережити студентські пригоди або переглянути епічну вечірку з нагоди дня народження близького друга.

На цій ноті “Спогади” працює безперешкодно у фоновому режимі. Це не потребує жодних зусиль з вашого боку. Це ваш особистий цифровий архіваріус, який гарантує, що заповітні моменти ніколи не зникнуть. Ця легка курація спогадів – це те, що дійсно відрізняє Google Photos від інших сервісів.

Google Photos автоматично оновлює альбоми за вас

Google Photos

Фотографії призначені для того, щоб ними ділилися, і Google Photos чудово це розуміє. Платформа пропонує фантастичну функцію. Вона автоматично оновлює ваші альбоми. Це позбавляє вас клопоту тримати близьких курсі подій. Більше не потрібно оновлювати альбоми вручну або не забувати додавати найсвіжіші знімки.

Цими альбомами з автоматичним оновленням можна легко ділитися з іншими. Це дозволяє їм також додавати власні фотографії. Це ідеальний спосіб зафіксувати сімейні події або групові подорожі з погляду кожного. Подумайте про це як про спільну розповідь, де кожна фотографія додає ще один шар до спільного наративу.

Ви отримуєте підвищену конфіденційність завдяки заблокованим текам

Personal Security Guide For phones

Коли мова заходить про наші особисті фототеки, у них обов’язково знайдуться зображення та відео, які ми хочемо зберегти в таємниці. Google Photos розуміє цю потребу в конфіденційності. Він пропонує надійну функцію “Закрита тека”. Вона дозволяє зберігати фотографії та відео якомога далі від сторонніх очей, гарантуючи, що вони будуть доступні лише вам.

Ще цікавіше те, що “Закрита тека” може похвалитися безперебійною синхронізацією між різними пристроями та безпечним хмарним резервним копіюванням. Це означає, що ваші особисті фотографії доступні з будь-якого пристрою, яким ви користуєтеся.

Щоб додатково захистити ваш конфіденційний вміст, Google Photos вимагає додаткової автентифікації для доступу до Закритої теки. Це може бути ваш відбиток пальця, графічний ключ розблокування пристрою або навіть пароль вашого облікового запису Google.

Google Photos також пропонує потужні інструменти для редагування

Google Magic Eraser

Google Photos виходить за рамки простого сховища фотографій, перетворюючись на повноцінний інструмент для редагування. Окрім основних інструментів для редагування, він може похвалитися скарбницею розширених функцій і фільтрів. Наприклад, ви можете точно налаштувати ефект HDR на своїх фотографіях, скориставшись перевагами автоматичного покращення на основі штучного інтелекту.

Google Photos також представляє революційні інструменти, такі як “Чарівна гумка” та “Чарівний редактор”, що дають вам змогу стати господарем свого цифрового полотна. Ви коли-небудь шкодували про те, що небажаний об’єкт фото бомбардує ваш ідеальний знімок? З “Чарівною гумкою” це залишиться в минулому. Просто виберіть об’єкт, який вам заважає, і ви зможете видалити його з дивовижною точністю.

Ці потужні інструменти для редагування значно зменшили мою залежність від складних настільних програм, таких як Photoshop. Для більшості завдань з редагування Google Photos виконує роботу з винятковими результатами та напрочуд легко. І хороші новини продовжують ставати все кращими: Google постійно впроваджує інновації та розширює набір інструментів для редагування.

Чим Google Gallery відрізняється від Google Photos?

Google Photos і Google Gallery – це програми, які дозволяють вам керувати фотографіями на вашому пристрої. Але вони мають різні сильні сторони. Наприклад, перший – це хмарний сервіс для зберігання та керування фотографіями. Він автоматично створює резервні копії ваших фотографій на серверах Google, звільняючи місце на вашому пристрої.

Google Gallery

З іншого боку, Google Gallery – простіший додаток. Вона дозволяє вам переглядати фотографії, що зберігаються на вашому пристрої, та керувати ними. У ньому немає функцій синхронізації з хмарою або автоматичного резервного копіювання. Однак вона має деякі базові організаційні функції, такі як альбоми та теки.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua