Прощання з Netflix на вінтажних Apple TV – що далі

Netflix

Нещодавно Netflix надіслав деяким користувачам електронного листа, в якому повідомив, що припиняє підтримку пристроїв Apple TV другого та третього поколінь з 31 липня 2024 року. Цей крок є частиною стратегії компанії, спрямованої на те, щоб зосередитися на пристроях, які підтримують найновіші функції та оновлення, гарантуючи користувачам найкращий досвід користування Netflix.

Netflix

Історія пристроїв Apple TV

Друге покоління Apple TV було випущено у 2010 році, воно мало чорний корпус та алюмінієвий пульт дистанційного керування. У порівнянні з першим поколінням Apple TV, випущеним у 2007 році, він був більш сучасним і мав оновлений чіп A4, що підтримує роздільну здатність до 720p. Третє покоління Apple TV було випущено у 2012 році, оснащене чипом A5 і підтримує вихід з роздільною здатністю 1080p. Обидва пристрої працювали під управлінням iOS, а не tvOS, і не мали магазину додатків.

Apple внесла обидва пристрої до списку застарілих ще у 2021 році та більше не надає оновлень. Це означає, що Apple більше не підтримує ці пристрої. З цієї причини користувачі не мають багато варіантів для підтримки їхньої функціональності.

Вплив на користувачів

Припинення підтримки цих пристроїв вплине на користувачів, які все ще використовують Apple TV другого та третього покоління. Netflix рекомендує користувачам, яких це торкнеться, перейти на новий Apple TV або використовувати інший сумісний пристрій (наприклад, смарттелевізор або пристрій Roku) після 31 липня, щоб продовжити перегляд Netflix.

Причини рішення Netflix

Рішення Netflix припинити підтримку цих пристроїв, ймовірно, пов’язане з тим, що вони більше не сумісні з останніми функціями та оновленнями. Компанія хоче забезпечити користувачам найкращий можливий досвід, що неможливо зі старими пристроями. Для користувачів, які не можуть або не бажають переходити на новий Apple TV, є альтернативні варіанти. Смарттелевізори та пристрої Roku сумісні з Netflix і пропонують широкий спектр можливостей та функцій.

Рішення Netflix припинити підтримку Apple TV другого та третього поколінь є частиною стратегії компанії, спрямованої на те, щоб зосередитися на пристроях, які підтримують найновіші функції та оновлення. Хоча це може бути проблемою для деяких користувачів, існують альтернативні варіанти, які можуть забезпечити аналогічний досвід.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua