Apple iPhone 5s вже застарілий, а iPod Touch 6 – “вінтажний”

iPod Touch 6

Якщо ви не знаєте, Apple має списки продуктів, які вона позначає як “вінтажні” та застарілі. За словами купертінівського гіганта, “вінтажними” є продукти, які він припинив продавати понад п’ять років тому. Що стосується тегу “застарілі”, то це продукти, які Apple припинила продавати понад сім років тому. Дві останні позиції в цих списках – iPhone 5s та iPod 6 Touch.

Точніше, Apple тепер вважає iPhone 5s, випущений у вересні 2013 року, застарілим продуктом. Що стосується iPod Touch 6, то компанія перенесла його до “вінтажного” списку. Він був випущений у липні 2015 року.

iPhone 5s та iPod Touch 6 пройшли довгий шлях

Озираючись назад, можна сказати, що в iPhone 5s Apple представила чимало нових функцій. Серед них був новий датчик відбитків пальців Touch ID. Це був перший телефон Apple з функцією біометричної автентифікації. Звісно, Apple не втримала її надовго, оскільки в iPhone X вона була замінена на Face ID.

iPhone 5s

Але це не єдина важлива особливість. IPhone 5s також став першим телефоном з 64-розрядною мікропроцесорною системою Apple. Це чип Apple A7, який також використовувався в iPad Mini 3, iPad Air 1 та iPad Mini Retina. Зараз Apple досягла значних успіхів у розробці своїх SoC, останньою версією яких є Apple M4.

Що стосується iPod Touch 6, то він був передостаннім у своєму роді пристроєм від Apple. Він був випущений з дизайном, схожим на iPhone 6, і пропонував досить багато функцій, подібних до телефонних. Оновлений процесор Apple A8 також зробив iPod Touch 6 більш продуктивним, ніж iPhone 5s.

iPod Touch

Однак, жоден з продуктів Apple не продається зараз.Звичайно, ви можете придбати їх у колекціонерів .Але тепер, коли Apple позначила їх як “вінтажні” та застарілі, ціни можуть бути трохи вищими, ніж зазвичай.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua