Samsung Galaxy S25 Ultra: Витік специфікацій камери обіцяє серйозні оновлення

Samsung Galaxy S25 Ultra

Довгоочікуваний Samsung Galaxy S25 Ultra опинився в центрі численних витоків та чуток протягом останніх тижнів. Остання інформація надійшла від відомого технічного блогера @IceUniverse. Згідно з повідомленням блогера, майбутній флагманський смартфон отримає значне оновлення в налаштуваннях камери.

Samsung Galaxy S25 Ultra

Samsung Galaxy S25 Ultra: Чотири камери з вражаючими сенсорами

Очікується, що Galaxy S25 Ultra збереже свою систему з чотирьох камер, але з помітними покращеннями. Основна камера, як і раніше, використовуватиме 200-мегапіксельний сенсор, тоді як надширококутний і телеоб’єктив були вдосконалені.

Зокрема, новий телефон матиме 50-мегапіксельний надширококутний об’єктив, 50-мегапіксельний 3-кратний телеоб’єктив та 50-мегапіксельний 5-кратний телеоб’єктив. Це значне покращення порівняно з Galaxy S24 Ultra, який мав 12-мегапіксельну надширококутну камеру та 10-мегапіксельну телефотокамеру з 3-кратним оптичним зумом.

Очікується, що більша кількість мегапікселів надширококутної та телеоб’єктивів покращить роботу в умовах низької освітленості та потенційно підвищить якість зображення при 3- та 5-кратному зумі. Крім того, датчики з вищою роздільною здатністю можуть забезпечити кращі можливості макрознімання для більш детальних знімків великим планом.

Ще одним цікавим аспектом майбутньої серії Galaxy S25 є потенційні зміни в дизайні. Оскільки Samsung призначила Хьюберта Лі (Hubert H. Lee), колишнього головного дизайнера Mercedes-Benz China, виконавчим віцепрезидентом і керівником команди дизайнерів MX (Mobile Experience), користувачі з нетерпінням чекають на те, як зміниться зовнішній вигляд серії Samsung S25.

Samsung Galaxy S25 Ultra готовий запропонувати захопливе оновлення, особливо завдяки значним покращенням у налаштуванні камери. Витоки від відомого технічного блогера @IceUniverse надали цінну інформацію про технічні характеристики майбутнього пристрою. Цей смартфон буде оснащений вражаючою 200-мегапіксельною камерою, що є помітним покращенням у порівнянні з попередником. Надширококутний і телеоб’єктив також отримають оновлення, що потенційно покращить загальну продуктивність камери телефонів Samsung.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua