iOS 18 дозволить користувачам вільно розміщувати та змінювати колір іконок додатків

iOS 18

В останньому випуску свого інформаційного бюлетеня “Power On” репортер Bloomberg Марк Гурман повідомив, що iOS 18, майбутнє велике оновлення мобільної операційної системи Apple, принесе нові функції кастомізації на домашній екран iPhone.

Apple IPhone 14 Plus with iOS 18

Вільне розміщення іконок додатків

Однією з найпомітніших змін є те, що iOS 18 дозволить користувачам розміщувати іконки додатків будь-де на головному екрані, відійшовши від поточної фіксованої сітки, яка існує з моменту створення iPhone у 2007 році. Ця нова гнучкість дозволить користувачам розміщувати свої програми більш креативно та персоналізовано, наприклад, формувати візерунки або зображення за допомогою іконок.

Зміна кольору іконок програм

Мабуть, найцікавішою новою функцією в iOS 18 є можливість змінювати колір іконок додатків. Користувачі зможуть координувати свої програми за кольором, наприклад, зробити всі іконки соціальних мереж синіми, програми, пов’язані з фінансами, зеленими або будь-яку іншу колірну схему, якій вони надають перевагу. Такий рівень кастомізації вже багато років доступний на пристроях Android, але для iOS він стане першим.

Інші важливі функції в iOS 18

На додаток до функцій налаштування домашнього екрана, Гурман також згадав, що в iOS 18 буде впроваджено кілька інших помітних покращень, серед яких:

– Транскрибування голосових нотаток
– Ретушування фотографій за допомогою ШІ
– Покращення вебпошуку в Safari
– Нові можливості ШІ

Доступність та графік випусків

Apple, ймовірно, представить систему iOS 18 на щорічній Всесвітній конференції для розробників (WWDC) у червні 2024 року, де компанія продемонструє нові функції та покращення, які з’являться на її програмних платформах.

Після попередньої презентації на WWDC публічний реліз iOS 18 має відбутися восени, ймовірно, одночасно із запуском серії iPhone 16

Очікується, що нові функції кастомізації домашнього екрана, зокрема можливість змінювати колір іконок додатків, стануть одними з найбільш значущих доповнень до iOS 18. Хоча користувачі Android користуються подібними функціями вже багато років, впровадження цих можливостей в новітній системі Apple надасть користувачам iPhone більше гнучкості та можливостей для персоналізації, ніж будь-коли раніше.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua