Витончений новий Galaxy Z Fold 6 Slim від Samsung несподівано з’явився в Інтернеті

Компанія Samsung планує офіційно представити Galaxy Z Fold 6 і Z Flip 6 у липні. До цього часу всі дискусії навколо складних телефонів Samsung 2024 року точилися навколо цих пристроїв. Однак з’явилися повідомлення про те, що Samsung працює над новим складним телефоном під назвою Galaxy Z Fold 6 Slim. Ця інформація надійшла від Росса Янга, генерального директора DSCC, консалтингової фірми, що займається ланцюжками постачання екранів. Очікується, що Galaxy Z Fold 6 Slim дебютує в четвертому кварталі 2024 року і, можливо, буде представлений разом із серією Samsung Galaxy S25 на початку 2025 року.

Samsung Galaxy Z Fold6 Slim

Подробиці про Samsung Galaxy Z Fold 6 Slim

Ходять чутки, що Galaxy Z Fold 6 Slim матиме більший екран порівняно зі стандартним Galaxy Z Fold 6, але не підтримуватиме функціонал стилуса S Pen, щоб зберегти тонший дизайн. Конкретні подробиці про розмір і характеристики екрана цього складного телефону будуть розкриті в майбутньому “Складному звіті” від Young.

Попри більший екран і тонший профіль, очікується, що ціна Galaxy Z Fold 6 Slim буде такою ж, як у стандартного Galaxy Z Fold 6. Це свідчить про те, що Samsung прагне запропонувати преміальний досвід без значного підвищення вартості.

Існує певна невизначеність щодо остаточної назви пристрою. У той час як деякі джерела називають його Galaxy Z Fold 6 Slim, інші згадують його як Galaxy Z Fold 6 Ultra. Схоже, що Samsung ще не визначилася з офіційною назвою або характеристиками цього пристрою.

Представлення Galaxy Z Fold 6 Slim може стати значним кроком для Samsung, який підкреслить їхні постійні інвестиції та інновації в технологію складаного екрана. Однак відсутність підтримки S Pen може розчарувати деяких користувачів, які очікували на цю функцію.

Підсумовуючи, Samsung Galaxy Z Fold 6 Slim пропонує захопливе доповнення до ринку складаних телефонів з більшим екраном і тоншим дизайном без суттєвого підвищення ціни. Відсутність підтримки S Pen може бути недоліком для деяких користувачів, але компроміси неминучі. Цей пристрій, швидше за все, з’явиться на ринку разом із серією Galaxy S25 на початку 2025 року.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua