ТОП-10 найбільш продаваних смартфонів у світі в 1 кварталі 2024 року

ТОП-10

Згідно з останнім звітом Counterpoint Research, на світовому ринку смартфонів у першому кварталі 2024 року знову домінували два технологічні гіганти – Apple і Samsung. ТОП-10 найбільш продаваних моделей смартфонів рівномірно розділили між собою дві компанії, кожна з яких посіла по п’ять позицій у списку. Таке тривале домінування Apple і Samsung підкреслює їхню міцну позицію в сегменті смартфонів преміумкласу, залишаючи мало місця для інших виробників, які могли б увірватися в топсписки. Звіт підкреслює чітку тенденцію до пристроїв високого класу: 7 з 10 найбільш продаваних смартфонів коштують від 600 доларів США і вище.

best-selling smartphones 2024

iPhone 15 Pro Max лідирує в ТОП-10

У першому кварталі 2024 року найвидатнішим показником став iPhone 15 Pro Max від Apple, який став найбільш продаваною моделлю смартфона у світі. Це важлива віха, оскільки версія Pro Max зазвичай очолювала чарти продажів лише під час сезонних кварталів Apple.

Успіх iPhone 15 Pro Max відображає зростаючу перевагу споживачів до смартфонів високого класу з розширеними функціями та можливостями. Фактично, лінійка Pro від Apple, до якої входять iPhone 15 Pro і Pro Max, забезпечила половину загального обсягу продажів компанії в першому кварталі 2024 року, що значно більше, ніж 24% за аналогічний період 2020 року.

iPhone 15 Pro Max

Серія Samsung Galaxy S24 сяє

У той час як Apple домінувала на вершині списку, Samsung також продемонструвала сильні результати зі своєю серією Galaxy S24. Galaxy S24 Ultra посів п’яте місце, а базова модель Galaxy S24 опинилася на дев’ятому місці.

Counterpoint Research пояснює успіх Samsung раннім запуском серії S24 та інтеграцією технології генеративного штучного інтелекту (GenAI), яка запропонувала користувачам унікальні можливості для створення контенту. Ця інновація допомогла серії S24 виділитися на переповненому ринку та привабити споживачів, які шукають найсучасніші функції.

Samsung Galaxy S24 Ultra features

Тенденція до преміалізації продовжується

Дані про продажі смартфонів у першому кварталі 2024 року також підкреслюють подальшу тенденцію до преміалізації, коли все більше споживачів обирають пристрої високого класу. Про це свідчить той факт, що 7 з 10 найбільш продаваних смартфонів коштували від $600 і вище.

Counterpoint Research вважає, що ця тенденція лише посилиться в найближчі роки, оскільки виробники зосереджуватимуться на оптимізації своїх продуктових лінійок і пропонуватимуть більше преміумфункцій, таких як генеративний штучний інтелект (ШІ). Дослідницька компанія прогнозує, що до 2024 року смартфони з GenAI становитимуть 11% від загального обсягу постачання. Крім того, вони прогнозують, що ця цифра зросте до 43% до 2027 року.

Висновок

Домінування Apple і Samsung у списку 10 найбільш продаваних смартфонів – знайома історія, але вона також висвітлює проблеми, з якими стикається ринок смартфонів загалом. Counterpoint Research зазначає, що споживачі тримають свої пристрої довше, що призводить до меншої кількості помітних оновлень і потенційного сповільнення загальних продажів.

Однак попит на доступні смартфони та смартфони середнього класу залишається високим, про що свідчить присутність таких моделей, як iPhone 14 і Samsung серії Galaxy A, у списку ТОП-10. Це свідчить про те, що в більш доступних сегментах ринку все ще є місце для зростання.

Оскільки індустрія смартфонів продовжує розвиватися, буде цікаво спостерігати, як Apple, Samsung та інші виробники адаптуються до мінливих споживчих уподобань і динаміки ринку. Битва за домінування на світовому ринку смартфонів ще далека від завершення, і найближчі роки обов’язково принесуть ще більше сюрпризів та інновацій.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua