Останнє оновлення WhatsApp для iOS: Діліться екраном зі звуком під час відеодзвінків

WhatsApp щойно випустив нове стабільне оновлення для iOS, доступне в App Store з номером збірки 24.10.74. Це оновлення представляє нову функцію фільтрації чатів, яка тепер доступна кожному!

У попередній статті про бета-версію WhatsApp для iOS 23.25.10.76 WABetaInfo згадував, що WhatsApp впроваджує функцію фільтрації чатів. Ця функція полегшує користувачам пошук своїх розмов, дозволяючи їм швидко ідентифікувати та отримувати доступ до певних типів чатів на основі своїх уподобань. Спочатку обрана група користувачів протестувала цю функцію в останніх версіях WhatsApp з App Store.

Однак зараз WhatsApp розширює доступ до фільтрів чатів для більшої кількості користувачів. Це гарантує, що ширша аудиторія зможе скористатися перевагами кращої організації чату. Кілька днів тому в App Store з’явилося оновлення WhatsApp для iOS 24.10.74. Згідно з офіційним журналом змін, WhatsApp тепер широко розгортає функцію фільтрації чату для всіх!

Підтримка аудіо для спільного використання екрана в WhatsApp для iOSWhatsApp iOS

В офіційному журналі змін також згадується кілька інших оновлень:

– WhatsApp впроваджує аудіопідтримку для демонстрації екрана під час відеодзвінків, а також оновлений інтерфейс з оновленими іконками та ілюстраціями. Про це повідомляється в статті про оновлення WhatsApp для iOS 24.9.74.
– Нова функція ключа-пароля тепер доступна як додатковий засіб доступу, як зазначено в нашій статті про оновлення WhatsApp для iOS 24.9.78.
– Крім того, WhatsApp додав фільтри у верхній частині чатів для швидкого фільтрування розмов, непрочитаних повідомлень і групових чатів. Це забезпечує новий рівень зручності для користувачів.

Як отримати доступ до нової функції WhatsApp для iOS

WhatsApp iOS

Якщо у вас ще немає цих функцій, не хвилюйтеся. Деякі акаунти можуть отримати їх протягом найближчих тижнів, як зазначено в офіційному списку змін. Щоб переконатися, що ви отримаєте ці функції в майбутньому, регулярно оновлюйте WhatsApp в App Store і в додатку TestFlight. Оновлюючи додаток, ви можете бути впевнені, що у вас завжди будуть найновіші та найдосконаліші функції, які може запропонувати WhatsApp.

Функція фільтрації чату тепер доступна для користувачів iOS, які встановили останнє оновлення WhatsApp з App Store. Обов’язково встановіть це оновлення, щоб насолоджуватися кращим користувацьким досвідом.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua