Підтримка ігор у Steam завершується для нових партій Tesla Model X

Tesla Model X

Примітною особливістю автомобілів Tesla Model X і Model S, випущених у 2022 році і пізніше, є підтримка ігор Steam. Ця функція дозволила користувачам грати в ігри безпосередньо на своїх автомобілях завдяки встановленим всередині процесору AMD Ryzen APU та графічному процесору Navi 23.

Однак нещодавнє повідомлення, надіслане новим власникам, які очікують на доставлення Tesla Model X, свідчить про те, що ігрову підтримку вилучають. У повідомленні пояснюється, що Tesla оновлює ігровий комп’ютер в автомобілі, що робить його більш несумісним з іграми Steam. Власникам надається можливість продовжити доставлення, попри цю зміну.

Чинні власники Tesla Model X все ще можуть насолоджуватися іграми в Steam, але майбутні постачання автомобілів більше не включатимуть цю функцію. Малоймовірно, що Tesla видалить цю функцію з попередніх постачань через оновлення програмного забезпечення.

Що може змусити Tesla вилучити підтримку ігор у Steam на Tesla Model X?

Можливо, Tesla припиняє підтримку ігрових функцій Steam, щоб зменшити витрати. Високопродуктивне ігрове обладнання коштує дорого і вимагає частого оновлення для вимогливих комп’ютерних ігор, що може не відповідати їхнім зусиллям з економії коштів. Крім того, Tesla могла помітити низький рівень використання ігор Steam у своїх автомобілях.

Steam on Tesla

Конкуренція на ринку електромобілів, особливо з боку дешевших китайських брендів та відомих автовиробників, які виходять на ринок електромобілів, також може бути фактором, що вплинув на рішення Tesla. Щоб зберегти конкурентоспроможність, генеральний директор Ілон Маск запровадив заходи зі скорочення витрат, у тому числі потенційно відмовившись від підтримки ігор у Steam.

Попри ці зміни, Tesla зосереджується на майбутніх інноваціях, таких як самокеровані таксі та доступні транспортні засоби. Однак їхні поточні моделі, такі як Model 3, залишаються дорожчими за традиційні автомобілі, що працюють на газі.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua