Розбирання нового 13″ Apple iPad Pro демонструє покращену ремонтопридатність, краще відведення тепла та багато іншого

Новий Apple iPad Pro OLED – цікава новинка від компанії. Працює на Apple M4, новітньому чипсеті від купертіновського гіганта, і має серйозну потужність. Щоб ви знали, це той самий чипсет, який незабаром буде доступний на майбутніх комп’ютерах Apple Mac. Таким чином, ви отримуєте потужність комп’ютера в портативному планшеті.

Звичайно, новими є не лише SoC та OLED-екран. Новий Apple iPad M4 має велику кількість змін під капотом. Це і новий мідний логотип для кращого розсіювання тепла, і акумулятор більшого розміру, і нове теплове рішення.

Основні моменти розбирання нового Apple iPad Pro

Отже, одна з головних речей, яку виявив розбір Apple iPad Pro, полягає в тому, що новий планшет легше ремонтувати. У порівнянні з попередніми моделями, ви можете отримати доступ до речей трохи легше. Це означає, що з наборами для ремонту в домашніх умовах буде не надто складно працювати.

New Apple iPad Pro

Що стосується змін під капотом, то розбирання показує, що компоненти щільно упаковані всередині iPad Pro. Швидше за все, Apple довелося піти на таку щільну компоновку, щоб зберегти новий планшет тонким і компактним. Але компанія не поскупилася на батарею. Він поставляється з двома акумуляторами, які розміщені по одному на кожній стороні. Таке розміщення забезпечує належний баланс і робить планшет простішим у використанні.

iPad Pro в слезах

Ми також бачили переміщений Face ID на новому Apple iPad Pro. Крім того, логотип Apple на задній панелі не просто для естетики. Натомість він має практичне застосування. Він зроблений з міді та допомагає відводити тепло від основних компонентів.

Крім того, на розбиранні видно перероблені магніти. Завдяки їм аксесуари Apple, такі як Pencil Pro та Magic Keyboard, працюватимуть краще, ніж Apple iPad Pro. Подивіться відео розбирання, прикріплене нижче.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua