Захоплююче оновлення HyperOS для двох найкращих телефонів Xiaomi 2021 року

Компанія Xiaomi поступово випускає оновлення HyperOS для всіх пристроїв, які вона запланувала на 2 квартал 2024 року. Нещодавно Xiaomi 11 Pro та 11 Ultra отримали стабільну версію після попереднього тестування внутрішньої версії оновлення Android.

Xiaomi 11 Pro та 11 Ultra, флагманські пристрої 2021 року, все ще використовуються багатьма користувачами завдяки своїм вражаючим технічним характеристикам для своєї ціни. Приємно бачити, що вони отримують оновлення Xiaomi HyperOS.

Які ще старі смартфони отримають оновлення до HyperOS?

Окрім Xiaomi 11 Pro та 11 Ultra, Xiaomi планує поширити оновлення HyperOS на кілька старіших пристроїв протягом 2 кварталу 2024 року. Компанія вже випустила стабільне оновлення для серії Mi 10, яка включає телефони з 2020 року, демонструючи свою прихильність до підтримки програмного забезпечення.

Xiaomi HyperOS new logo

Крім того, Redmi K50i, Mi 11X, 11 Lite, Redmi 11 Prime 5G і вся серія Note 11 є частиною плану розгортання у 2 кварталі 2024 року. Більшість з цих пристроїв вже отримали стабільне оновлення HyperOS, а ті, що все ще перебувають на внутрішній тестовій версії, отримають оновлення найближчим часом.

Оновлення Xiaomi HyperOS для старих пристроїв приносить майже все, що є в поточних флагманах компанії, включаючи оптимізацію продуктивності та системи для кращого користувацького досвіду, підвищену безпеку та підтримку Xiaomi HyperConnect.

q2 2024 rollout

Крім того, HyperOS від Xiaomi, заснована на Android 14, має новий користувацький інтерфейс, який підкреслює зручність для користувача. Ви можете переглянути відео про нову оболонку Android нижче.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua