Відкриваємо скарбницю: Steam Deck від Valve стала доступнішою, але з невеликим нововведенням

До виходу Valve Steam Deck на ринку вже була велика кількість ігрових портативних пристроїв. Однак з її появою конкуренція на ринку загострилася. Ми почали бачити набагато потужніші варіанти від Asus, Lenovo та Ayaneo.

Але завдяки тому, що пропонує Steam Deck, пропозиція Valve все ще залишається надійним ігровим портативним пристроєм. Нещодавно Valve навіть оновила її, надавши їй OLED-панель і незначний приріст потужності. Але якщо ви хочете купити його новим, вам доведеться витратити щонайменше $349. За таку ціну Asus ROG Ally з неекстремальним Ryzen може здатися кращою пропозицією, принаймні на папері.

Однак зараз ви можете отримати парову колоду Valve всього за $279, що на цілих $70 дешевше, ніж її початкова ціна. Але тут є підступ! Ціна $279 – це ціна за сертифіковану відновлену модель. Це означає, що вона не є абсолютно новою, що може зробити нижчу ціну не вартою того. Але той факт, що вона відновлена від Valve, робить її повністю вартою того.

Відновлені моделі Valve Steam Deck проходять 100 тестів

Цілком природно скептично ставитися до відновлених електронних пристроїв. Але для сертифікованих моделей Steam Deck ви отримуєте гарантію від Valve. Компанія пропонує таку саму 1-річну гарантію, як і на нові роздрібні пристрої. Що ще важливіше, компанія стверджує, що відновлені пристрої проходять понад 100 тестів.

Steam Deck refurbished

Ці тести включають перевірку входів контролера, екрану, внутрішніх компонентів та аудіосистеми. Таким чином, Valve обіцяє, що відновлені пристрої матимуть таку ж продуктивність, як і нові аналоги. Але, звісно, відновлені пристрої не будуть такими ж бездоганними, як нові ігрові КПК.

Valve Steam Deck refurbished

Натомість на пристрої можуть бути деякі косметичні дефекти. Але це не те що ви не можете виправити. Насправді ви можете легко придбати захисний чохол або обгортку для Steam Deck і приховати ці незначні дефекти. Хочете дізнатися, чи варто купувати ігровий кишеньковий девайс? Подивіться відео нижче:

 

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua