Razer Viper V3 Pro – бездротова ігрова миша високого класу

Razer Viper V3 Pro тепер доступна для професійних геймерів, які відмовляються йти на компроміси. Razer співпрацювала з багатьма професійними кіберспортсменами, щоб доопрацювати апаратне забезпечення цієї бездротової ігрової миші, прагнучи забезпечити чудову продуктивність у порівнянні з версією Pro, яка є популярним вибором серед гравців, що беруть участь у змаганнях.

Як і слід було очікувати від такого висококласного продукту, як Razer Viper V3 Pro, вона поставляється з відносно високою ціною. Початкова ціна цієї бездротової ігрової миші становить $159,99, що позиціює її як прямого конкурента Logitech G PRO X Superlight 2.

Що робить Razer Viper V3 Pro хорошим вибором для кіберспортсменів

Razer реалізувала кілька функцій у Viper V3 Pro, щоб зробити її ідеальним вибором для конкурентоспроможних геймерів. Однією з ключових особливостей є новий оптичний сенсор під назвою Razer Focus Pro 35K Gen 2, який обіцяє найкращу у своєму класі точність з роздільною здатністю 99,8%. Сенсор також пропонує можливість налаштовувати параметри чутливості відповідно до індивідуальних уподобань.

Viper V3 Pro Wireless Gaming Mouse

Крім того, Viper V3 Pro пропонує 1-DPI інкрементне регулювання і відповідник чутливості DPI, що дозволяє легко налаштувати бездротову ігрову мишу відповідно до ваших уподобань.

Viper V3 Pro

Крім того, ігрова миша підтримує бездротовий донгл Razer HyperPolling Wireless Dongle, що дозволяє Viper V3 Pro досягати частоти опитування 8000 Гц з мінімальною затримкою. За допомогою восьми програмованих кнопок користувачі можуть налаштувати свій ігровий досвід за допомогою програмного забезпечення, що входить до комплекту постачання.

Ще однією відмінною рисою Razer Viper V3 Pro є її дизайн. Бездротова ігрова миша має піднятий горб до задньої частини для підвищення комфорту під час тривалих ігрових сесій. Крім того, основні кнопки мають виїмки для пальців для кращого зчеплення з поверхнею під час інтенсивних ігрових моментів. Миша важить лише 54 грами, що робить її зручнішою для швидкого переміщення.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua