HyperOS революціонізує лінійку продуктів Xiaomi

Прихильність Xiaomi до своєї оновленої операційної системи HyperOS залишається сильною завдяки випуску стабільної бета-версії для преміальної серії Mi 11, представленої у 2021 році. Це знаменна віха в стратегії Xiaomi у сфері програмного забезпечення, після розгортання початкової бета-версії для сімейства Mi 10 у 2020 році.

Xiaomi розширює оновлення HyperOS на флагманську серію Mi 11 2021 року

HyperOS India Devices

HyperOS: нова глава в історії програмного забезпечення Xiaomi

HyperOS, представлена на початку року, являє собою новий напрямок у розробці програмного забезпечення Xiaomi. Вона замінює попередню операційну систему MIUI і фокусується на оптимізації продуктивності, кастомізації та оновленому користувацькому інтерфейсі. Хоча конкретні зміни в HyperOS не розголошуються, попередні звіти свідчать про більш спрощений і зручний користувальницький досвід у порівнянні з MIUI.

Серія Mi 11 отримала бета-версію HyperOS

Поточне оновлення націлене на флагманські пристрої Xiaomi Mi 11, Mi 11 Pro та Mi 11 Ultra, які вийдуть у 2021 році. Примітно, що це оновлення надає цим пристроям доступ до Android 14, оминаючи очікуване оновлення до Android 13. Це рішення підкреслює зосередженість Xiaomi на HyperOS для майбутніх оновлень програмного забезпечення.

Обмежена доступність та очікування глобального розгортання

Наразі оновлення знаходиться на стадії бета-тестування, позначеного як “внутрішнє тестування офіційної версії” Ця обмежена версія доступна лише для користувачів програми Mi Pilot, платформи Xiaomi для перших користувачів і тестувальників. Крім того, назва пакета оновлень вказує на початкову орієнтацію на китайський ринок (“CN” у коді).

Однак, користувачі з усього світу можуть очікувати на ширший реліз незабаром. Великий розмір оновлення (близько 5,3 ГБ) і стадія бета-тестування вказують на те, що це комплексне оновлення. Зацікавлені користувачі за межами Китаю можуть приєднатися до програми Mi Pilot Global, щоб отримати ранній доступ, як тільки оновлення стане доступним у їхньому регіоні.

Потенційні переваги оновлення до HyperOS

Офіційне оновлення натякає на кілька переваг для користувачів, які переходять на HyperOS на своїх пристроях Mi 11, зокрема:

  • Оптимізація продуктивності: В оновленні згадується “низькорівневий рефакторинг” в HyperOS, що передбачає потенційне підвищення продуктивності та більш плавний користувацький досвід.
  • Збільшення часу автономної роботи: покращена енергоефективність – ще одна перевага, особливо корисна для старих пристроїв, таких як серія Mi 11, час автономної роботи яких з часом потенційно погіршується.
  • Покращена безпека: Оновлення включає новий патч безпеки, що гарантує користувачам найновіші функції безпеки для захисту від вразливостей.
  • Оновлений користувацький інтерфейс: Хоча подробиць недостатньо, оновлення пропонує новий користувацький інтерфейс для свіжого вигляду та відчуття у порівнянні з MIUI.

Як оновитися до HyperOS (коли це доступно в усьому світі)

Користувачам за межами Китаю рекомендується приєднатися до програми Mi Pilot Global, щоб отримати ранній доступ до оновлення HyperOS, коли воно з’явиться в їхньому регіоні. Як тільки почнеться глобальне розгортання, користувачі зможуть перевірити наявність оновлень через меню налаштувань телефону: Налаштування > Про програму > Оновлення програмного забезпечення.

Висновок

Оновлення HyperOS для серії Xiaomi Mi 11 демонструє прихильність Xiaomi до своєї нової програмної платформи. Хоча оновлення все ще перебуває в обмеженому бета-тестуванні, воно обіцяє різні переваги, такі як підвищення продуктивності, збільшення часу автономної роботи, посилення безпеки та новий користувацький інтерфейс. Глобальні користувачі можуть розраховувати на більш широке розгортання незабаром і можуть розглянути можливість приєднання до програми Mi Pilot Global для раннього доступу. Це оновлення знаменує собою значний крок у стратегії Xiaomi щодо програмного забезпечення, оскільки воно спрямоване на забезпечення оптимізованого та зручного досвіду для своїх клієнтів.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua