Еволюція лінійки FE від Samsung: Що відрізняє Galaxy S24 FE від його попередників?

Пристрої Galaxy FE від Samsung завоювали популярність серед економних покупців завдяки тому, що пропонують більшість флагманських функцій за привабливою ціною. Очікується, що майбутній Samsung Galaxy S24 FE продовжить цю тенденцію.

Останні повідомлення свідчать, що Galaxy S24 FE буде офіційно представлений в середині липня під час заходу Samsung Galaxy Unpacked. Зберігаючи високу цінність, як і його попередники, новий звіт вказує на значну зміну розміру майбутнього пристрою.

Згідно з достовірним витоком на китайській платформі соціальних мереж Weibo, Samsung Galaxy S24 FE стане найбільшим пристроєм категорії FE в лінійці Samsung.

Останній звіт вказує на те, що Samsung Galaxy S24 FE матиме більший дисплей

Попередній Galaxy S23 FE був відносно невеликим у порівнянні з телефонами лінійки Ultra. Початкові повідомлення припускали, що S24 FE матиме 6,1-дюймовий дисплей, як і його попередник, але новий звіт натякає на більший 6,7-дюймовий екран.

Якщо це правда, Samsung Galaxy S24 FE може запропонувати дисплей, подібний до Galaxy S24 Plus, за більш доступною ціною, що зробить його найбільшим пристроєм лінійки FE від Samsung.

Однак є суперечливе повідомлення від @OreXda, що пропонує стандартну 6,1-дюймову AMOLED-панель для S24 FE, що узгоджується зі звичайною стратегією FE, яка полягає в тому, щоб пропонувати трохи менші телефони, ніж звичайні моделі S24. Більше ясності очікується, коли ближче до події Galaxy Unpacked з’являться витоки про фіктивні моделі.

Samsung Galaxy S23 FE

Крім того, звіти вказують на те, що S24 FE матиме вражаючі характеристики, подібні до своїх дорожчих братів і сестер S24. Витоки припускають, що телефон може бути оснащений чипсетом Snapdragon 8 Gen 3 або Exynos 2400, залежно від регіону.

Samsung Exynos

Варто зазначити, що вибір процесора може відрізнятися залежно від регіону: процесори Snapdragon зазвичай зустрічаються в Північній Америці, а варіанти Exynos – в інших регіонах. Очікується, що ця тенденція збережеться і в S24 FE.

Ще один витік натякає на пам’ять і сховище S24 FE: 12 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5X і до 256 ГБ сховища UFS 4.0, що відповідає флагманським стандартам і посилює його конкурентні позиції.

Galaxy S24 series

Крім того, очікується, що S24 FE запропонує надійну роботу з акумулятором місткістю 4500 мАг, як припускає @OreXda.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua