Нові можливості портативної електроніки: огляд гарнітур Jabra з NFC-модулем

Jabra Stealth UC MS

Гарнітури виробника Jabra — це практичні пристрої для розмов у режимі hands-free. Серед корисних функцій таких пристроїв — підтримка NFC, шумопоглинання, голосовий набір і багато іншого. Експерти порталу порівняння цін E-Katalog пропонують ознайомитися з найпопулярнішими моделями бренду.

Jabra Stealth

Завдяки підтримці передової технології Noise Blackout моделі лінійки Stealth забезпечують кришталево чисте звучання. Використання двох мікрофонів допомагає знизити фоновий шум, а HD Voice забезпечить високоякісне відтворення голосу співрозмовника без спотворень. Натискання окремої кнопки активує помічників Siri або Google Now. Окрім можливості здійснення безконтактних платежів, гарнітури Jabra оснащено UC-сумісним донглом для під’єднання до ПК — це допоможе переадресувати виклики з одного смартфона на інший.

Вартість моделі в інтернет-магазинах станом на березень 2024 року — від 696 грн.

Jabra BlueParrot M300-XT

Високоякісна і зручна гарнітура ергономічної форми має просунуту систему шумоподавлення, що дозволяє здійснювати важливі розмови під час поїздок у метро або в інших багатолюдних місцях. Моделі лінійки Blue Parrot M300-XT оснащено подвійним мікрофоном чутливістю 42 дБ, що працює у діапазоні частот 150–6 800 Гц. Повний цикл автономної роботи — до 14 годин, у режимі очікування — до 420 годин. Захист від попадання пилу і крапель води відповідає вимогам IP54.

Jabra Motion Office

Професійна безпровідна Bluetooth-гарнітура сумісна з United Communication і комплектується базовою станцією для збереження девайсу, гелевими навушниками у трьох розмірах, USB-адаптером та зарядкою. Прилад можна приєднати не лише до смартфона, але й до планшета, ПК, ноутбука і навіть настільного провідного чи радіотелефона. Радіус приймання сигналу стільникової мережі у Motion Office — до 100 м. Зручне програмне забезпечення Jabra PC Suite спрощує керування підключеними гаджетами та процесом здійснення/приймання викликів з поточного пристрою.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua