Спробуйте революційне оновлення Xiaomi HyperOS на своїх улюблених телефонах Redmi 2021 року!

Оновлення Xiaomi HyperOS поступово розгортається на більшій кількості пристроїв, демонструючи підтримку і старих телефонів. Дивно, але оновлення доступне навіть для пристроїв, випущених у 2021 році.

Останнє розгортання HyperOS стосується двох телефонів Redmi того ж року, а саме Redmi K40 Pro та K40 Pro . Ці телефони тепер можуть оновитися до Android 14 з найновішими функціями оболонки Xiaomi Android.

Про оновлення Xiaomi HyperOS для Redmi K40 Pro та K40 Pro

Оновлення для Redmi K40 Pro і K40 Pro наразі відбувається в Китаї. Схоже, що воно знаходиться на стадії тестування, і не всі користувачі можуть його отримати. Оновлення значне, важить 5,2 ГБ і потребує деякого часу для завантаження.

Xiaomi HyperOS 2024 global rollout

Оновлення включає в себе останній патч безпеки Google, що покращує не тільки основну систему Android, але й загальну продуктивність. Оновлення Xiaomi HyperOS вносить значні зміни, зосереджуючись на оптимізації апаратних можливостей.

Redmi K40 Pro

Оновлення також представляє Xiaomi HyperConnect для користувачів Redmi K40 Pro та Pro, що полегшує ефективне з’єднання між пристроями. Крім того, оновлення HyperOS приносить різні естетичні покращення для більш зручного інтерфейсу.

Крім того, оновлення посилює заходи безпеки. Щоб дізнатися більше про нову операційну систему, перегляньте прикріплене відео та детальну інструкцію, доступну за посиланням.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua